AXIS Q6135-LE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS
  • HDTV 1080p i 32-krotny zoom optyczny
  • OptimizedIR (zasięg 250 m/ 820 stóp)
  • Axis Lightfinder 2.0
  • Autotracking 2 oraz narzędzie do orientacji
  • Axis Object Analytics

 

AXIS Q6135-LE to kamera PTZ o dużej szybkości, która oferuje funkcję OptimizedIR o zasięgu do 250 m (820 stóp) oraz technologię Lightfinder 2.0 zapewniającą wyraźny, ostry i szczegółowy obraz w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto aplikacja AXIS Object Analytics umożliwia wykrywanie i klasyfikowanie osób oraz pojazdów. Doskonale nadaje się do dozoru nieoświetlonych lub słabo oświetlonych obszarów miejskich, takich jak parki czy aleje — nie wymaga instalacji dodatkowego oświetlenia.

Kamera AXIS Q6135-LE jest wyposażona w funkcję OptimizedIR oferującą automatycznie adaptujące się do warunków oświetlenie LED w podczerwieni, które umożliwia prowadzenie dozoru w całkowitej ciemności na odległość do 250 m (820 stóp) lub większą, w zależności od sceny. Konstrukcja Sharpdome sprawia, że kamera rejestruje ostry obraz nie tylko poniżej linii horyzontu, ale również do 20° powyżej niej. Urządzenie oferuje 32-krotny zoom optyczny, wysoką jakość wideo i szczegółowy obraz w rozdzielczości HDTV 1080p. Kamera jest również wyposażona w technologię Lightfinder 2.0, dzięki której rejestruje ostre i nasycone obrazy poruszających się obiektów przy słabym oświetleniu. Ponadto funkcja Speed Dry pozwala uzyskać wyraźne materiały podczas deszczu i umożliwia skuteczne czyszczenie obiektywu.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Q6135-LE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 3 plus 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami