Seria kamer AXIS M11

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Seria kamer AXIS M11 to profesjonalne i efektywne pod względem kosztów kamery stałopozycyjne nadające się do szerokiego zakresu zastosowań w nadzorze wideo, na przykład do ochrony sklepów, szkół, banków, hoteli i innych budynków biurowych.

 

Kamery umożliwiają szybką i łatwą instalację zarówno w przypadku nadzoru wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Funkcja zasilania przez sieć Ethernet (zgodna z IEEE 802.3af) umożliwia zasilanie kamery przez sieć, eliminując tym samym potrzebę stosowania kabli zasilających i zmniejszając koszty instalacji. Dzięki zasilaniu nadmiarowym prądem stałym możliwy jest montaż w niemal dowolnym miejscu, a dane pozostają bezpieczne nawet w przypadku awarii zasilania.

Kamery tej serii obsługują technologię Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264 i H.265 ograniczającą znacząco zapotrzebowanie na przepustowość i zasoby pamięci masowej przy jednoczesnym zachowaniu jakości obrazów.

Funkcja LIghtfinder umożliwia wierne odtwarzanie kolorów nawet przy słabym oświetleniu, a Forestic WDR zapewnia czytelny obraz nawet w przypadku zarówno jasnych, jak i ciemnych obszarów w scenie.

Wszystkie modele obsługują transmisję dźwięku a kamery w wersjach wewnętrznych posiadają wbudowany mikrofon umożliwiając nasłuch i rejestrację dźwięku na ustalonym obszarze.

 

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

Do montażu wewnątrz budynków

AXIS M1134

AXIS M1135

AXIS M1137

Do montażu na zewnątrz

 

AXIS M1135-E

AXIS M1137-E

Maksymalna rozdzielczość obrazu

1280x720

1920x1080

2592x1944

Minimalne oświetlenie (kolor)

0.15

0.1

0.17

Megapiksele / HDTV

2 MP / 720p

2 MP / 1080p

2 MP / 1080p

Obiektyw o zmiennej ogniskowej

 TAK  TAK TAK 

Przysłona DC   

 TAK  TAK TAK 

P-Iris

     

Cyfrowy obrót/pochylenie

TAK    TAK  TAK 

Zoom cyfrowy

TAK    TAK  TAK 

Lokalna pamięć masowa

 TAK  TAK  TAK

Tryb pracy dzień/noc

 TAK  TAK  TAK

Lampa podczerwieni

     

Obsługa we/wy

 TAK  TAK  TAK

Zasilanie przez sieć Enthernet

TAK TAK TAK

Zipstream

TAK TAK TAK

Obsługa transmisji dźwięku

TAK TAK TAK

Technologia Lightfinder

TAK TAK TAK

 

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Seria kamer AXIS M11

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami