AXIS seria M2014E

Produkt archiwalny
Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Seria kamer sieciowych AXIS M2014-E to wysoko wydajna, kompaktowa kamera sieciowa typu bullet zaprojektowana z myślą o masymalnej elastyczności i łatwości instalacji. Funkcjonalna i kompaktowa konstrukcja tej kamery sprawia, że model ten znakomicie nadaje się do montazu w sklepach, butikach i małych biurach.

Model ten ma unikatowe rowizązanie konstrukcyjne, obejmujące jednostkę główną oraz oddzielną jednostkę kamery, dzięki czemu elementy te można montować w odległości nawet 8 m od siebie- daje to swobodę umieszczenia jednostki kamery w jednym miejscu, a jednostki głównej w drugim. 

Kamera AXIS M2014-E stanowi niewielkie, wygodne rozwiązanie do zarządzana materiałem wizyjnym, a to za sprawą wbudowanego gniazda karty pamięci micro- SDHC (pamięć masowa typu Edge) oraz obsługi programu AXIS Camera Companion.

Kamera AXIS M2014-E obsługuje funkcje inteligentnego wideo, takie jak detekcja ruchu, zabezpieczenie antysabotażowe oraz porty we/wy do podłączania urządzeń zewnętrznych. Ponadto zapewniona jest obsługa rozwązania AXIS Camera Application Platform.

 

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS seria M2014E

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 6 plus 5.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami