AXIS seria M31-VE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 Kamera sieciowa AXIS M3113-VE jest zaprojektowana specjalnie z myślą o montażu w pobliżu wejść do budynków. Zapewnia wzmocnienie ochrony i zapobiega stratom na zewnątrz sklepów, restauracji, hoteli, banków i biur. Dodatkowo kamera jest wandaloodporna i umożliwia wykrywanie działań sabotażowych, takich jak próba zablokowania kamery czy jej zamalowania.

Model bez osłony pogodowej

Model bez osłony pogodowej

Kamera może działać w temperaturze od –20°C do 50°C. Odporna na promieniowanie UV obudowa jest wyposażona w osłonę pogodową, która zabezpiecza przed światłem słonecznym, deszczem i śniegiem. Modele bez osłony pogodowej zapewniają większy zakres pochylenia i nadają się do montażu sufitowego, np. w chłodniach lub w gankach, ponieważ nie jest tam wymagana żadna osłona.

Łatwa instalacja

Narzędzie do obiektywu wchodzi w skład pakietu

 

Kamera AXIS M3113- VE obsługuje pełnoklatkowy transfer sygnału w rozdzelczości SVGA. Funkcja skanowania progresywnego umożliwia uzyskiwanie wyraźniejszego obrazu poruszających się obiektów. Licznik pikseli umożliwia sprawdzenie, czy rozdzelczość obiektu lub twarzy w pikselach spełnia wymogi zgodności z przepisami lub specyficznymi wymaganiami klienta.

Kamerę zaprojektowano z myślą o szybkiej i niezawodnej instalacji. Wymagane pole widzenia oraz wypoziomowanie obrazu można łatwo uzyskać za pomocą dołączonego narzędzia do obektywów, umożliwiającego ustawienie kierunku i stopnia obrotu kuli, w której zmontowano obiektyw i przetwornik obrazu. Obsługa funkcji zasilania przez Ethernet upraszcza instalację, ponieważ do podłączenia zasilania oraz przesyłania obrazu wideo wystarczy tylko jeden kabel.

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

Do montażu na zewnątrz

AXIS M3113-VE

AXIS M3114-VE

Maksymalna rozdzielczość obrazu

SVGA 800 x 600

1280 x 800

Megapiksele / HDTV

 

1 MP / 720p

Kąt widzenia w poziomie 

66°

80°/105°

Wandaloodporne 

TAK

TAK

Zabezpieczenie antysabotażowe 

TAK

TAK

Zasilanie przez sieć Ethernet

TAK

TAK

 

  

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS seria M31-VE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami