AXIS seria P12

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Kamery sieciowe z seri AXIS P12 to niewielkie, wysoko wydajne kamery do wyjątkowo dyskretnego nadzoru na zewnatrz i wewnątrz budynków. Wyjątkowa i funkcjonalna konstrukcja tych kamer pozwala im łatwo wtopić się w różnego rodzaju otoczenie, sprawiając, że są idealne do dyskretnego i ukrytego nadzoru w sklepach, budynkach o unikatowej architekturze, hotelach, biurach i bankach oraz przy bankomatach.

Nowatorska konstrukcja kamer z serii AXIS P12 składa się z jednostki głównej oraz oddzielnego czujnika, dzięki czemu elementy te można montować w odległości nawet 8 m od siebie. Kamery z serii AXIS P12 mogą być zasilane przez sieć Ethernet lub przy użyciu zasilacza zewnętrznego.

 

Seria kamer AXIS P12

 

Kamery z serii AXIS P12 obsługują funkcje inteligentnego wideo, takie jak detekcja ruchu, zabezpieczenie antysabotażowe oraz porty we/wy do podłączania urządzeń zewnętrznych. Ponadto zapewniona jest obsługa rozwiązania AXIS CAmera Application Platform. 

Kamery z serii AXIS P12 stanowią wygodne rozwiązanie do zarządzania materiałem wizyjnym, a to za sprawą wbudowango gniazda karty pamięci micro-SDHC (pamięć masowa typu Edge) oraz obsługi oprogramowania takiego jak bezpłatny program AXIS Camera Companion. Strumienie video mogą być kodowane w formacie H.264 oraz Motion JPEG.

 

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

Do montażu wewnątrz budynków

AXIS P1204

AXIS P1214

Do montażu na zewnątrz

 

AXIS P1214-E

Maksymalna rozdzielczość obrazu

HDTV 720p

HDTV 720p

Wejścia/wyjścia alarmowe

1/1

1/1

Pamięć masowa typu Edge  

TAK

TAK

Zasilanie przez sieć Ethernet

TAK

TAK

AXIS Camera Application Platform

TAK

TAK

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS seria P12

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 2 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami