AXIS seria P85

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Seria kamer siecowych AXIS P85 jest przeznaczona do montażu na wysokości oczu, a obiektyw otworkowy zapewnia głębię ostrości przy 2 m, co oznacza, że jest odpowiedni do identyfikacji przy ujęciach z bliska. Wysokość montażu kamer została zoptymalizowana tak, aby patrzyły one bezpośrednio na twarze ludzi, zapewniając skuteczną idetyfikację. 

Ponieważ kamery ukryte są niemal niemożliwe do wyktycia, są zabezpieczone przed sabotażem. Kamery sieciowe AXIS P85 to doskonałe rozwiązanie do nadzoru video sklepów, banków i szpitali.

Dzięki zamontowanemu kablowi sieci Ethernet, zapewnającemu zasilanie i przesyłanie danych, kamerę AXIS P85 można łatwo zainstalować na odpowiedniej wysokości. Kamera jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, białym oraz srebrnym, aby doskonale wtapiała się w każde otoczenie.

  

Funkcja

Model kamery sieciowej

Do montażu wewnątrz budynków

AXIS P8513

AXIS P8514

Maksymalna rozdzielczość obrazu

800 x 600 

1280 x 800 

Minimalne oświetlenie (kolor)

1 luks 

1 luks 

Megapiksele / HDTV

 

1 MP / 720p 

Zasilanie przez sieć Ethernet  

TAK

TAK

Licznik pikseli

TAK

TAK

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS seria P85

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 6 i 2.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami