AXIS P3268-SLVE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Kamera kopułkowa ze stali nierdzewnej 8 MP z funkcją głębokiego uczenia

  • Obudowa ze stali nierdzewnej klasy morskiej
  • Certyfikat NFS/ANSI Standard 169
  • Certyfikat DNV dla środowisk morskich
  • Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości 4K
  • Do analiz z funkcją głębokiego uczenia

Umieszczona w polerowanej elektrycznie obudowie ze stali nierdzewnej do zastosowań morskich (SS 316L) z certyfikatem DNV kamera charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wody morskiej i środków czyszczących. Łatwa w czyszczeniu i konserwacji, posiada certyfikat NSF/ANSI Standard 169 (sprzęt i urządzenia spożywcze specjalnego przeznaczenia) do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego.

 

Rozdzielczość 8 MP z prędkością do 30 kl./s. Ponadto oferuje szerokie pole widzenia aż do 100°. Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0 i Forensic WDR kamera zapewnia wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub prawie w całkowitej ciemności. Kamera jest wyposażona w technologię OptimizedIR, która gwarantuje ostre i wyraźne nagrania w całkowitej ciemności na odległość do 40 m (130 stóp) bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P3268-SLVE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 7 i 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami