Dekoder AXIS T8705

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 

  • Dekoder wideo HDTV 1080p HMDI
  • Widok sekwencyjny i złożony
  • Mocowanie VESA w zestawie
  • Dekodowanie pełnoklatkowych strumieni wideo w H.264 i MJPEG

 

AXIS T8705 Video Decoder to niewielki, łatwy w montażu dekoder wideo umożliwiający podłączenie cyfrowych monitorów i wyświetlanie na żywo wideo z kamer sieciowych Axis. AXIS T8705 stanowi ekonomiczne rozwiązanie do dozoru wizyjnego pozwalające wyświetlać wideo na żywo bez połączenia za pośrednictwem komputera.

Umożliwia wyświetlanie nieograniczonej liczby źródeł sekwencyjnie i maksymalnie 16 źródeł (4x4) w widoku złożonym. Może on stanowić dodatek do systemu zarządzana materiałem wizyjnym, umożliwiając dekodowanie i wyświetlanie strumieni cyfrowych w sytuacjach, w których wystarcza sam podgląd, na przykład kiedy na monitorze ma być wyświetlany widok procesu produkcyjnego czy pracy maszyny.

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Dekoder AXIS T8705

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 8 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami