Kamera AXIS P9117-PV

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Kamera 6 MP do montażu w narożnikach

  • Pełne pokrycie i brak martwych punktów
  • 6 MP z obiektywem stereograficznym
  • Wbudowany mikrofon oraz AXIS Audio Analytics
  • Stopień ochrony przed aktami wandalizmu IK10, konstrukcja klasy IP66 zapewniająca ochronę przed wnikaniem pyłu
  • Zintegrowane cyberbezpieczeństwo dzięki Axis Edge Vault

AXIS P9117-PV to kamera narożna o rozdzielczości 6 MP, która zapewnia pełne pokrycie bez martwych punktów. Dzięki Axis Lightfinder 2.0 kamera rejestruje obrazy o bardziej realistycznych i nasyconych kolorach oraz ostrzejsze obrazy poruszających się obiektów. Axis Forensic WDR umożliwia rejestrację obrazów wysokiej jakości, nawet jeśli scena zawiera zarówno ciemne, jak i jasne obszary.

Dzięki tej kamerze bazującej na sztucznej inteligencji można przeprowadzać zaawansowane analizy na urządzeniach brzegowych. Na przykład ma fabrycznie zainstalowaną aplikację AXIS Object Analytics do wykrywania i klasyfikowania różnych obiektów zainteresowania. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi jest gotowa do pracy z AXIS Audio Analytics od razu po rozpakowaniu.

Dzięki odpornej na wandalizm obudowie o klasie IK10 idealnie nadaje się do montażu w obszarach narażonych na wandalizm, takich jak windy i klatki schodowe. Stalowa obudowa AXIS TP9801 Cover Steel jest dostępna jako akcesorium. Ponadto dzięki odpornej na ścieranie i chemikalia przedniej osłonie, którą można łatwo zdjąć, okno można również dokładniej wyczyścić detergentem lub środkiem do usuwania graffiti.

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera AXIS P9117-PV

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 6?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami