Kamera licznik AXIS P8815-2 3D People Counter

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

System 3D do zliczania osób

AXIS P8815-2 3D People Counter

  • Zliczanie osób 3D
  • Zintegrowane oprogramowanie i sprzęt
  • Optymalizacja pod kątem trudnych warunków
  • Oszacuj poziom zajętości
  • Wgląd w trendy dotyczące odwiedzających

People Counter łączy obrazowanie stereoskopowe z analizą 3D, zapewniając niezawodne zliczanie osób nawet w trudnych warunkach. Urządzenie dostarcza cennych informacji, które mogą pomóc w uzyskaniu wglądu w trendy dotyczące odwiedzających i umożliwić optymalizację działań biznesowych.

Nadaje się również — dzięki opcjonalnym akcesoriom — do montażu wiszącego albo do montażu wpuszczanego w suficie. Można również połączyć ze sobą dwie jednostki AXIS P8815-2 3D People Counter, aby objąć dozorem szerokie wejścia.

Obrazowanie 3D pozwala licznikowi określić wielkość i wysokość poruszających się obiektów, umożliwiając odróżnienie wyższych obiektów (ludzi) od mniejszych. Oznacza to, że unika liczenia przedmiotów, jak koszyki, wózki i cienie. AXIS P8815-2 3D People Counter idealnie nadaje się do zliczania osób w trudnych warunkach, w których występują cienie, silne światło słoneczne, odblaski lub duże natężenie ruchu pieszego.

 

Dostęp do danych można uzyskać na wiele sposobów:

  • z poziomu standardowej przeglądarki internetowej, poprzez dostęp do interfejsu sieciowego kamery;
  • wysyłając statyczne nieprzetworzone dane do zdalnego miejsca docelowego;
  • w formie nieprzetworzonych danych statystycznych w różnych formatach, dostępnych poprzez otwarty interfejs API kamery;
  • poprzez AXIS Store Reporter, naszą internetową usługę do przetwarzania danych. To idealne rozwiązanie dla instalacji z wieloma obiektami i kamerami.  

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera licznik AXIS P8815-2 3D People Counter

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 9 i 1.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami