Kamera sieciowa AXIS 207MW

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Kamera Axis 207MW to najmniejsza na świecie bezprzewodowa kamera IP o rozdzielczości powyżej 1 megapiksela. Wraz z dedykowanym oprogramowaniem jest doskonała do zastosowania wewnątrz budynków, w szczególności tam, gdzie wymagany jest obraz o wysokiej rozdzielczości oraz gdy chcemy zminimalizować prace związane z okablowaniem. Kamera Axis 207MW może działać zarówno w lokalnej sieci IP jak i w sieci publicznej - Internecie.

Axis 207MW to atrakcyjna cenowo kamera dedykowana do zdalnego monitorowania pomieszczeń. Kamera gwarantuje wysoką jakość obrazu o rozdzielczości 1,3 megapiksela nawet przy prędkości 12 klatek na sekundę. Podobnie jak wszystkie kamery firmy Axis Communications AB kamera 207MW ma wbudowany web-serwer umożliwiający dostęp do obrazów przez standardową przeglądarkę. Dla zoptymalizowania jakości obrazu oraz zminimalizowania zajętości pasma urządzenie to ma możliwość równoczesnego dostarczania obrazu w standardzie MPEG-4 i MJPEG. Axis 207MW jest również wyposażona we wbudowany mikrofon i oprogramowanie zapewniające obsługę audio, dzięki czemu użytkownik jednocześnie może odbierać obrazy, jak również słyszeć, co dzieje się na monitorowanym terenie. Kamera posiada zarówno możliwość wpięcia bezpośrednio do sieci Ethernet, jak i komunikacji bezprzewodowej z siecią Ethernet w oparciu o standard IEEE 802.11g. Ta niewielkich rozmiarów kamera jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy wymagane jest rozpoznania nawet drobnych szczegółów w dozorowanym pomieszczeniu, jak równieŜ w przypadku, gdy występują ograniczone możliwości okablowania danego obiektu np. zabytkowych wnętrz. Może mieć również zastosowanie, kiedy konieczna jest częsta zmiana lokalizacji kamer.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Jednoczesne wsparcie strumieni MPEG-4 i Motion JPEG
  • Wdrożenie standardu MPEG-4 z estymacją ruchu w celu optymalnego wykorzystania pasma
  • Jednokierunkowa komunikacja audio, w tym wbudowany mikrofon i alarm w razie wykrycia dźwięku
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych
  • Do 12 klatek na sekundę w rozdzielczości 1,3 megapiksela (rozdzielczość do 1280x1024 pikseli)

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 207MW

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami