Kamera sieciowa AXIS 207W

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Kamera AXIS 207W to wszechstronne urządzenie do systemów monitoringu wizyjnego, gwarantuje wysoką jakość przy bezprzewodowej transmisji. Urządzenie oparte jest na standardzie IEEE 802.11g, który zapewnia znacząco szybszą transmisję bezprzewodową niż IEEE 802.11 b.

Wykonana w technologii CMOS matryca światłoczuła powoduje, że kamera znakomicie funkcjonuje zarówno przy intensywnym oświetleniu jak i w warunkach nocnych, przy oświetleniu do 1 luxa. Technologia progresywnego skanowania zapewnia rejestrację bez zniekształceń poruszających się obiektów, eliminując efekt rozmazywania obrazu. Rozbudowana kompresja MPEG-4, zapewnia optymalne wykorzystanie pasma sieci – co w praktyce gwarantuje duże prędkości odświeżania i tym samym płynny, wyraźny obraz.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Jednoczesne wsparcie strumieni MPEG-4 i Motion JPEG
  • Wdrożenie standardu MPEG-4 z estymacją ruchu w celu optymalnego wykorzystania pasma
  • Jednokierunkowa komunikacja audio, w tym wbudowany mikrofon i alarm w razie wykrycia dźwięku
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych
  • Do 30 klatek na sekundę w rozdzielczosciach dochodzących do 640x480 pikseli w trybie VGA, norma Wireless IEEE 802.11b/g i standard Ethernet umożliwiające elastyczną instalację, wsparcie dla protokołów WPA (Wi-Fi Protected Access) i WPA2 zabezpieczających bezprzewodową transmisję danych

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 207W

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 2 i 1?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami