Kamera sieciowa AXIS 209MFD-R

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Megapikselowa kamera Axis 209MFD-R jest kompaktową, odporną sieciowa kamerą zaprojektowaną specjalnie dla instalacji w masowych środkach transportu publicznego. Jej trwała, przeźroczysta pokrywa zapewnia doskonałą ochronę. Niewielkich rozmiarów konstrukcja kamery (4 cm) pozwala na jej łatwą instalację. Budowa kamery zapewnia odporność na wibracje. Solidna konstrukcja potrafi wytrzymać ciężkie czynniki podczas eksploatacji bez przedwczesnego zużycia. Wbudowana w kamerę mała grzałka zapewnia, że żadna wilgoć nie osadzi się na soczewkach albo na obudowie.

Axis 209MFD-R wyposażony jest w unikalną funkcję alarmu związanego z próbami manipulacji przy kamerze. Jest to inteligenta funkcja powiązana z kamerą, dostępna dzięki zaletą cyfrowej sieci IP. Funkcja alarmu wykrywa wszystkie próby ruszania, zasłania i malowania kamert.

Axis 209MFD-R jest kamerą szybką i łatwą w instalacji. Jej budowa pozwala na instalację na wiele sposobów na sufitach lub bocznych panelach. Możliwość regulacji soczewek w kamerze jest tak duża, że dostosujemy kamerę do róznych warunków. Aplikacja Axis Installation Monitor może być użyta do szybkiego i łatwego podglądu obrazu z kamery podczas instalacji w celu ustawienia pozycji obiektywu i ostrości.

CHARAKTERYSTYKA

  • Niewielka, dyskretna konstrukcja
  • Rozdzielczość 1,3 megapiksela
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Jednoczesne wsparcie strumieni MPEG-4 i Motion JPEG
  • Do 12 klatek na sekundę w rozdzielczości 1280x1024 pikseli i do 20 klatek na sekundę w rozdzielczościach do 1024 x 576 pikseli w formacie 16:9
  • Zasilanie przez sieć Ethernet zgodnie z normą IEEE 802.3af
  • Mechanicznie przystosowana do pracy w trudnych warunkach
  • Aktywny alarm antysabotażowy, dostępna w dwóch wersjach z różnymi złączami: odpornym mechanicznie złączem RJ-45 lub odpornym mechanicznie złączem M12

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 209MFD-R

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 3 plus 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami