Kamera sieciowa AXIS 210

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Kamera Axis 210 umożliwia transmisję wysokiej jakości obrazów z pełną animacją przy wykorzystaniu technologii MPEG-4.

AXIS 210 jest bardzo wydajną kamerą do profesjonalnych systemów dozoru pomieszczeń. Dzięki temu klienci uzyskują funkcjonalności adekwatne do posiadanych w systemach analogowych, ponosząc znacząco niższe koszty wykonania takiej instalacji.

Wysoka jakość obrazu i precyzja w odwzorowaniu szczegółów uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu "inteligentnego chip\'a" - ARTPEC-2. Układ ten pozwala na kompresję obrazów zarówno w technologii:po-klatkowej (JPEG i M-JPEG) jak i "różnicowej" MPEG-4. W formacie JPG transmisja osiąga szybkość do 30 klatek na sekundę i z rozdzielczością 640 x 480. Tam gdzie dostępność pasma jest ograniczona, a wymagany jest przekaz filmów o dobrej rozdzielczości, jest możliwość zastosowania formatu MPEG-4. To rewolucyjne rozwiązanie pozwala również na przesyłanie płynnego obrazu za pomocą w sieciach informatycznych o małej przepustowości.

Inteligentny system dozoru, który powstaje przy wykorzystaniu kamer AXIS 210, potrafi przesyłać sygnały alarmowe poprzez e-mail, TCP, HTTP. Poza tym kamera posiada wewnętrzne procedury analizy ruchu i możliwości rejestracji nagrania z - przed aktywacji sygnału alarmowego.

Wykorzystując oprogramowanie ACE lub ACR można sprawnie rejestrować obrazy z kamer i szybko docierać do nagrań archiwalnych.

Kamera AXIS obsługując szeroki zakres aplikacji alarmowych, jest idealnym rozwiązaniem dla biur ochrony, sklepów, magazynów, a dzięki bardzo atrakcyjnej cenie może być również wykorzystywana do monitoringu domów i osiedli. Podgląd z kamer może być równocześnie dostępny dla 20 użytkowników.

Wbudowany "WEB" serwer kamery 210 pozwala na natychmiastowe podłączenie urządzenia do sieci IP. Zdalna obserwacja może być prowadzona z wykorzystaniem lokalnej sieci komputerowej lub Internetu, przy użyciu standardowej przeglądarki Sieciowej.

Dostęp niepożądanych osób do kamer chroniony jest hasłem, a instalacja i obsługa urządzenia nie dostarcza nawet początkującym użytkownikom żadnych problemów.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Jednoczesne wsparcie strumieni MPEG-4 i Motion JPEG
  • Do 30 klatek na sekundę w rozdzielczosciach dochodzących do 640x480 pikseli w trybie VGA
  • Wymienne obiektywy z mocowaniem typu CS
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 210

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami