Kamera sieciowa AXIS 212 PTZ-V

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Pierwsza kamera Axis bez ruchomych części w obudowie wandaloodpornej

Urządzenie Axis 212-V wraz z dedykowanym oprogramowaniem jest doskonałym rozwiązaniem do wewnętrznego monitoringu powierzchni do 150 m2 takich jak banki, sklepy, hole, recepcje czy poczekalnie. Dzięki zastosowaniu funkcji PTZ (Pan, Tilt, Zoom) można zminimalizować ilość kamer niezbędnych do monitorowania obiektu. Co więcej, cyfrowy PTZ pozwala na automatyczne pozycjonowanie poprzez jedno kliknięcie oraz patrolowanie bez zakłóceń spowodowanych przez ruchome części kamery.

Axis 212 PTZ-V posiada wysokiej jakości 3 mega-pikselową matrycę i szerokokątny obiektyw.Aby zoptymalizować jakość obrazu oraz zajętość pasma, urządzenie może równocześnie dostarczać obraz w formacie Motion JPEG oraz MPEG-4.Kamera posiada również Power over Ethernet (zasilanie poprzez sieć) pozwalający na wykorzystanie tej samej linii równocześnie do przesyłu danych, jak również do zasilania kamery. To sprawia, iż instalacja jest tańsza i łatwiejsza. Ponadto, jeżeli urządzenie jest podłączone do centralnego UPS-a, może pracować ciągle nawet wtedy, kiedy nastąpi awaria zasilania. Dodatkowymi atutami tej kamery są m.in. możliwość buforowania obrazu przed i po wywołaniu alarmu, wideodetekcja ruchu, jak również obsługa zaplanowanych zdarzeń z powiadamianiem alarmowym.

Użytkownicy mają możliwość zarówno podglądu, jak i podsłuchu oraz komunikacji z osobami przebywających w danym obiekcie. Kamera ta wyposażona jest bowiem w dwukierunkowy moduł audio obsługujący wbudowany mikrofon. Brak części ruchomych w kamerze minimalizuje jej podatność na uszkodzenia mechaniczne. Kamera standardowo wyposażona jest w wielopoziomowe zabezpieczenie hasłem, filtrację adresów IP, szyfrowanie HTTPS.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 212 PTZ-V

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 8 i 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami