Kamera sieciowa AXIS 214 PTZ

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Cechą szczególną kamery Axis 214 PTZ jest funkcja automatycznego przełączania się z kolorowego trybu dziennego w o wiele czulszy, czarno-biały tryb nocny. Nawet przy znikomym oświetleniu uzyskuje się doskonałą jakość koloru i ostrość obrazu (matryca 1/4” Sony ExView HAD CCD o czułości 0,3 luxa w trybie dziennym i 0,005 luxa w trybie nocnym).

Kamera wyposażona jest ponadto w dwukierunkowy moduł audio pozwalający na nasłuchiwanie z kontrolowanego obszaru i przekazywanie komunikatów głosowych dla np. zwiedzających lub intruzów czy na prowadzenie wideokonferencji. Obiektyw z 18-krotnym optycznym moto-zoomem i 12-krotnym zoomem cyfrowym oraz automatyką ostrości umożliwia obserwację bardzo małych lub odległych obiektów z doskonałą jakością obrazu. Automatyczna detekcja ruchu, możliwość jednoczesnego dostarczania obrazów w standardzie MPEG4 i Motion JPEG, buforowanie obrazów przed i po wystąpieniu sytuacji alarmowej (bufor pamięci 9 MB pozwala na zapis ok. 5 minut pracy kamery z odświeżaniem obrazu QCIF 4 klatki/sekundę) to dodatkowe atuty cyfrowej kamery AXIS 214 PTZ. Axis 214 PTZ jest zarówno kamerą wewnętrzną jak i zewnętrzną (w dodatkowej obudowie chroniącej przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi)

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 214 PTZ

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 8?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami