Kamera sieciowa AXIS 215 PTZ

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Axis 215 PTZ jest sieciową kamerą dzień/noc, która oferuję możliwość obracania oraz przybliżania obrazu dzięki funkcji PTZ za pośrednictwem sieci IP. Jej konstrukcja jest mała, odporna na manipulację oferując zabezpieczenie kamery dzięki umieszczeniu wszystkich ruchomych części w środku kamery

Ta kamera jest idealnym wyborem dla takich lokalizacji jak sklepy, recepcję, banki i inne pomieszczenia, gdzie potrzebny jest ogólny podgląd oraz możliwość w razie potrzeby dokładnego przybliżenia się w celu przyjrzenia się konkretnemu szczegółowi obrazu. Łączny 48-krotny zoom tej kamery zwiększa możliwości monitoringu i daje możliwość pokazania bardzo szczegółowego obrazu i precyzyjnego przyjrzenia się zbliżonemu obszarowi.

Dzięki funkcji Auto-Flip zaprojektowanej przez firmę Axis, Axis 215 ma możliwość natychmiastowego obrotu głowicy o 180 stopni i kontynuacji obracania. Kamera potrafi więc dzięki temu ciągle podążać za poruszającą się osobą lub obiektem niezależnie od kierunku. Kiedy osoba przechodzi pod kamerą obraz będzie obrócony do góry nogami. W innych modelach kamer PTZ operator musiał obrócić obraz o 180 stopni natomiast dzięki funkcjonalności E-flip Axis 215 PTZ może automatycznie obrócić obraz o 180 stopni i kontynuować podążanie za osobą w prawidłowej orientacji obrazu bez żadnych opóźnień.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 215 PTZ

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 8 i 7?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami