Kamera sieciowa AXIS 216MFD-V

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

IP Axis 216 MFD-V to megapikselowa i wandaloodporna kamera sieciowa, przeznaczona do profesjonalnego i zdalnego monitorowania pomieszczeń. Małych rozmiarów stanowi idealne połączenie dyskrecji. Kamera wraz z oprogramowaniem stanowi idealne rozwiązanie do budowy systemów cyfrowego monitoringu miejsc o natężonym ruchu.

Axis 216 MFD-V jest wyposażona w obiektyw o zmiennej ogniskowej z mechanizmem automatycznej regulacji przysłony DC-iris. Dzięki temu obrazy są wyraźne i ostre nawet, gdy są wykonywane w warunkach słabego oświetlenia. Zaawansowane, wydajne przetwarzanie obrazu pozwala na współbieżne wysyłanie dwóch niezależnych strumieni wideo MJPEG i MPEG-4. Umożliwia to wykorzystanie zalet obu technologii pozwalając zarówno na optymalizację wykorzystania łącza jak i zapis obrazów wysokiej jakości.

Axis 216 MFD-V posiada wbudowane PoE (zasilanie poprzez Ethernet), jest także wyposażona w zestaw zabezpieczeń, takich jak wielopoziomowe hasła dostępu, filtracja adresu IP i szyfrowanie HTTPS.

Axis 216 MFD-V jest idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczania sklepów, magazynów, szkół, banków i innych pomieszczeń biurowych.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 216MFD-V

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 2?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami