Kamera sieciowa AXIS 221

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

AXIS 221 Dzień/Noc jest profesjonalnym urządzeniem do ochrony i zdalnego monitoringu. Zaprojektowana została do pracy przy każdym oświetleniu. Minimalne oświetlenie wynosi 0,65 Lux w trybie kolor. Przy niedostatecznym oświetleniu kamera przełącza się automatycznie na tryb nocny – czarno biały. Model 221 może pracować wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń (w obudowie chroniącej przed warunkami atmosferycznymi). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości obiektywu Pentax oraz technologii progresywnego skanowania kamera zapewnia rejestrację wyraźnych obrazów nawet szybko poruszających się obiektów. Rejestracja możliwa jest z szybkością 45 klatek na sekundę w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Przekazywany obraz może być jednocześnie oglądany przez 20 użytkowników. W technologii MPEG-4 liczba użytkowników jest nielimitowana.
Kamera posiada funkcję detekcji ruchu, awaryjnego zapisu zdarzeń przed i po wystąpieniu sytuacji alarmowej – zapis do 9 MB (5 minut z szybkością 4 obrazów w ciągu sekundy w rozdzielczości 320 x 240). Zintegrowana opcja „Power over Ethernet” eliminuje konieczność prowadzenia kosztownego okablowania zasilającego. Kamera zasilana jest poprzez wolne pary kabli sieci komputerowej, a zasilanie może być podtrzymywane centralnym urządzeniem UPS. Kamera Axis 221 posiada również unikalną możliwość współbieżnego przesyłania strumieni wideo w standardzie JPEG i MPEG-4, co pozwala uzyskiwać zarówno dobrą jakość obrazu jak również płynną animację ruchu.

CHARAKTERYSTYKA

  • Automatyczny tryb pracy dzień/noc ze zdejmowanym fltrem podczerwieni
  • Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy z przesłoną ustawianą przez procesor co daje optymalną jakość obrazu w warunkach oświetlenia zewnętrznego
  • Duża czułość na światło
  • Do 45 klatek na sekundę we wszystkich rozdzielczościach do 640x480 pikseli, do 60 klatek na sekundę w rozdzielczościach do 480x360 pikseli
  • Zasilanie przez sieć Ethernet zgodnie z normą IEEE 802.3af
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Jednoczesne wsparcie strumieni MPEG-4 i Motion JPEG
  • Wymienne obiektywy z mocowaniem typu CS
  • Dwa wejścia alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych
  • Aktywny alarm antysabotażowy

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS 221

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 3?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami