Kamera sieciowa AXIS M1011

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Najlepsza w swojej klasie jakość obrazu Sieciowa kamera Axis M1011 doskonale nadaje się do zapewniania bezpieczeństwa w przypadku prowadzenia małej i średniej działalności gospodarczej (butików, restauracji, hoteli) oraz w prywatnych rezydencjach. Axis M1011 oferuje najwyższą w swojej klasie jakość obrazu o odświeżaniu 30 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA.

Wysoko wydajna kompresja oraz możliwości strumieniowania Kamera Axis M1011 oferuje wiele możliwości w zakresie konfiguracji strumienia wideo zarówno w standardzie H.264 jak i Motion JPEG oraz MPEG-4 Part 2. Pełna ilość klatek i rozdzielczość dostarczana jest w każdej kompresji. Standard H.264 umożliwia optymalizację przepustowości i wydajności pamięci przy jednoczesnej znaczne redukcji pasm.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcjonalna i przemyślana konstrukcja
  • Jednoczesne wsparcie wielu strumieni H.264, Motion JPEG i MPEG-4
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Aktywny alarm antysabotażowy

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS M1011

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 1 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami