Kamera sieciowa AXIS M1011-W

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Najlepsza w swojej klasie jakość obrazu Sieciowa kamera Axis M1011-W doskonale nadaje się do zapewniania bezpieczeństwa w przypadku prowadzenia małej i średniej działalności gospodarczej (butików, restauracji, hoteli) oraz w prywatnych rezydencjach. Dzięki możliwości podłączenia kamery do sieci za pośrednictwem bezprzewodowego (IEEE 802.11g) lub tradycyjnego łącza otrzymujemy znacznie więcej możliwości w zakresie instalacji. Axis M1011-W oferuje najwyższą w swojej klasie jakość obrazu o odświeżaniu 30 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA.

Wysoko wydajna kompresja oraz możliwości strumieniowania Kamera Axis M1011-W oferuje wiele możliwości w zakresie konfiguracji strumienia wideo zarówno w standardzie H.264 jak i Motion JPEG oraz MPEG-4 Part 2. Pełna ilość klatek i rozdzielczość dostarczana jest w każdej kompresji. Standard H.264 umożliwia optymalizację przepustowości i wydajności pamięci przy jednoczesnej znacznej redukcji pasma.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcjonalna i przemyślana konstrukcja
  • Jednoczesne wsparcie wielu strumieni H.264, Motion JPEG i MPEG-4
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Aktywny alarm antysabotażowy
  • Bezprzewodowe i przewodowe połączenie z siecią zwiększające elastyczność instalacji

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS M1011-W

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 5 i 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami