Kamera sieciowa AXIS M1031-W

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Mały i funkcjonalny wygląd Sieciowa kamera Axis M1031-W doskonale nadaje się do zapewniania bezpieczeństwa w przypadku prowadzenia małej i średniej działalności gospodarczej (butików, restauracji, hoteli) lub w prywatnych rezydencjach. Dzięki możliwości podłączenia kamery do sieci za pośrednictwem bezprzewodowego (IEEE 802.11g) lub tradycyjnego łącza otrzymujemy znacznie więcej możliwości w zakresie instalacji. Ponadto Axis M1031-W oferuje najwyższą w swojej klasie jakość obrazu o odświeżaniu 30 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA.

Funkcja alarmowania o wtargnięciu intruza Axis M1031-W wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni (PIR) dzięki czemu możliwe jest wykrywanie ruchu – nawet w ciemności. Biały LED w momencie wykrycia ruchu automatycznie lub na polecenie operatora, oświetla pożądany obszar. Dodatkowo, dzięki wmontowanemu mikrofonowi i głośnikom, otrzymujemy możliwość dwukierunkowej komunikacji.

Wysoko wydajna kompresja oraz możliwości strumieniowania Kamera Axis M1031-W oferuje wiele możliwości w zakresie konfiguracji strumienia wideo zarówno w standardzie H.264 jak i Motion JPEG oraz MPEG-4 Part 2. Pełna ilość klatek i rozdzielczość dostarczana jest w każdej kompresji. Standard H.264 umożliwia optymalizację przepustowości i wydajności pamięci przy jednoczesnej znacznej redukcji pasma.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Funkcjonalna i przemyślana konstrukcja
  • Jednoczesne wsparcie wielu strumieni H.264, Motion JPEG i MPEG-4
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Czujnik PIR umożliwiający detekcję ruchu nawet w ciemności
  • Biała dioda LED do automatycznego oświetlania sceny po wystąpieniu zdarzenia lub na żądanie użytkownika
  • Wsparcie dwukierunkowej komunikacji audio, w tym wbudowany mikrofon i głośnik oraz alarm w razie wykrycia dźwięku
  • Aktywny alarm antysabotażowy
  • Komunikacja bezprzewodowa zgodnie z normą IEEE 802.11b/g

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS M1031-W

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 3 i 4.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami