Kamera sieciowa AXIS M3014

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Kamera AXIS M3014 spełnia najwyższe standardy, zarówno jesli chodzi o funkcjonalnosc, jak i wygląd.

Kamera AXIS M3014 ma zaledwie 9 cm średnicy i 3 cm wysokości, więc odpowiada na rynkowe zapotrzebowanie na kompaktowe i dyskretne kamery kopułkowe. Pierscień obudowy dostępny w szerokiej gamie kolorów sprawia, że kamera może być instalowana w miejscach o najróżniejszych wymaganiach co do wyposażenia. Nowoczesna, a jednoczesnie nieskomplikowana konstrukcja kamery AXIS M3014 pozwala na szybką instalację w podwieszanych sufitach.
Jednoczesne przesyłanie wielu strumieni skompresowanych obrazów H.264 oraz Motion JPEG.

Obsługa standardu Power over Ethernet (IEEE 802.3af) umożliwia zasilanie kamery przez sieć, dzięki czemu koszty instalacji ulegają znacznemu zredukowaniu. Ponadto nowe kamery sieciowe Axis oferują najszerszy na rynku zbiór zabezpieczeń i funkcji zarządzania przez sieć, w tym szyfrowanie HTTPS bez obniżania wydajności, obsługę protokołów IPv4/IPv6 oraz mechanizmy gwarantowanej jakości usług (Quality of Service).

CHARAKTERYSTYKA

  • Bardzo dyskretna kamera stałopozycyjna o konstrukcji kopułkowej do szybkiego i łatwego montażu wnękowego w sufcie podwieszanym
  • Funkcja skanowania progresywnego — zwiększona ostrość obrazu
  • Zasilanie przez sieć Ethernet zgodnie z normą IEEE 802.3af
  • Aktywny alarm antysabotażowy
  • Jednoczesna obsługa wielu strumieni w formatach H.264 i Motion JPEG, do 30 klatek na sekundę we wszystkich rozdzielczościach, łącznie z HDTV 720p i 1 MP

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera sieciowa AXIS M3014

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 6 plus 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami