AXIS Q1961-TE Thermal Camera

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

AXIS Q1961-TE to nowa kamera termometryczna umożliwiająca zdalne monitorowanie temperatur i wyzwalanie zdarzeń związanych z temperaturą. Jest trwała i odporna na uderzenia, a także ma funkcje analizy do wczesnego wykrywania pożaru i wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa.

Zdalne monitorowanie temperatur w zakresie od -40°C do 350°C (-40°F do 660°F) oznacza to, że nie musimy być na miejscu, aby wiedzieć, czy nasz sprzęt jest bliski przegrzania — otrzymamy powiadomienie, gdy temperatura przekroczy ustawiony próg albo zbyt szybko wzrośnie lub spadnie. Daje to czas na podjęcie działań w celu uniknięcia przestojów i pozwala planować konserwację zapobiegawczą. AXIS Q1961-TE obsługuje do 10 konfigurowalnych wielokątnych obszarów detekcji, co umożliwia monitorowanie obszarów pod kątem określonych poziomów temperatury. Dzięki punktowemu odczytowi temperatury możemy kliknąć obraz i zobaczyć dokładną temperaturę w określonym obszarze. Ponadto dzięki metadanym uzyskujemy dostęp do statystyk temperatury.

Oprócz zaawansowanych możliwości analitycznych, AXIS Q1961-TE ma fabrycznie zainstalowane funkcje do wczesnego wykrywania pożaru. Można ustawić wyzwalacze, by otrzymywać ostrzeżenia o wczesnych oznakach pożaru lub potencjalnym przegrzaniu. Dzięki inteligentnemu filtrowaniu może ignorować określone gorące obiekty, takie jak ciepłe rury wydechowe przejeżdżających pojazdów roboczych, co oznacza, że będziemy otrzymywać mniej fałszywych powiadomień.

Ta solidna kamera do pomiaru temperatury jest wysoce odporna na korozję i idealnie nadaje się do instalacji w trudnych warunkach. Zapewnia wysoką niezawodność i ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Na przykład Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Ponadto kamera ma moduł Trusted Platform Module (TPM) z certyfikatem FIPS 140-2 na poziomie 2. Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) umożliwia płynną rejestrację obrazu wideo nawet w scenach, gdzie występują drgania. Ponadto dzięki technologii edge-to-edge możliwe jest podłączenie głośnika sieciowego w celu zapewnienia alarmów dźwiękowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Q1961-TE Thermal Camera

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 8 plus 1.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami