Kamera AXIS Q2101-TE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Seciowa kamera termowizyjna umożliwia zdalne monitorowanie temperatur  i wyzwalanie zdarzeń opartych na temperaturze, więc idealnie się nadaje do patrolowania dużych obiektów.

 

AXIS Q2101-TE Thermal Camera

 

  • Funkcje analizy do wczesnego wykrywania pożaru
  • Punktowy odczyt temperatury
  • Pole widzenia 360 zapewnia  trasę strażnika termometrycznego z obsługą do 256 ustawień wstępnych, z których każdy zawiera 10 wielokątnych obszarów detekcji
  • Obiektywy 7,19 oraz 13 mm, kamery wersji 8 oraz 30 klatek
  • Obsługa technologii edge-do-edge

 

Może monitorować temperatury w zakresie od -40°C do 350°C (-40°F do 660°F) z kilkoma rodzajami wyzwalania, takimi jak najniższa i najwyższa temperatura lub gradient temperatury.

Punktowy odczyt temperatury służy jako pomoc wizualna i pozwala zobaczyć dokładną temperaturę w określonym obszarze.

Posiada fabrycznie zainstalowane funkcje analizy do wczesnego wykrywania pożaru, więc można ustawić wyzwalacze i otrzymywać ostrzeżenia o wstępnych oznakach pożaru lub potencjalnym przegrzaniu. Dzięki inteligentnemu filtrowaniu funkcje te mogą ignorować określone gorące obiekty, takie jak ciepłe rury wydechowe przejeżdżających pojazdów roboczych, co oznacza, że będziesz otrzymywać mniej fałszywych powiadomień.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera AXIS Q2101-TE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 3 i 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami