Seria kamer AXIS M42

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

   Kamery kopułkowe AXIS M42 oferują doskonałą jakość obrazu ze szczegółami ułatwiającymi postępowania wyjaśniające nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zapewniają rozdzielczość 4 MP dla szerokiego widoku 4:3 i rozdzielczość 3 MP dla proporcji 16:9, z kątem widzenia do 100°. Kamery oferują zmienne pole widzenia i są wyposażone w obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, który umożliwia zdalną regulację zbliżenia i ostrości. Ponadto dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki (WDR) obraz jest czytelny nawet w przypadku ciemnych, jak i jasnych obszarów w scenie. Technologia Lightfinder gwarantuje ostre, kolorowe obrazy w słabym oświetleniu.  Model wyposażony w technologię OptimizedIR Illumination zapewnia wyjątkową przejrzystość i ostrość nawet w ciemności.

   Te kompaktowe i dyskretne kamery kopułkowe mają wiele dodatkowych cech zwiększających ich wartość i rozszerzających funkcjonalność systemu dozoru. Zaawansowany moduł głębokiego uczenia (DLPU) sprawia, że kamery serii AXIS M42 zapewniają wyjątkowe możliwości analizy opartej na technice głębokiego uczenia. Kamery są wyposażone w funkcję AXIS Object Analytics, która umożliwia niezawodną detekcję i mniejszą liczbę fałszywych alarmów. Kamery są wyposażone w port HDMI, który umożliwia wyświetlanie nagrania wideo na żywo na publicznym monitorze i zapewnia elastyczność w dodawaniu połączeń audio lub I/O za pomocą akcesoriów. Ponadto Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie urządzeń Axis w sieci.

  Dzięki kompaktowym kopułkom kamery sieciowe AXIS M42 można zamontować w dyskretny, nierzucający się w oczy sposób. Dzięki różnorodnym akcesoriom kamery można montować w dowolnym miejscu wewnątrz pomieszczeń.

 

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

 

AXIS M4216-LV

AXIS M4216-V

Maksymalna rozdzielczość obrazu wideo

2304 x 1728

2304 x 1728

Pole widzenia w poziomie

100-45

100-45

Technologia Lightfinder

Lightfinder

Lightfinder

Szeroki zakres dynamiki

WDR

WDR

Zoptymalizowany moduł podczerwieni

TAK

-

Zdalny zoom

TAK

TAK

Analytics compute capability

DLPU

DLPU

Technologia Zipstream

TAK

TAK

Zdalne ustawianie ostrości

TAK

TAK

Wyjście HDMI

TAK

TAK

Klasa odporności na wandalizm

IK08

IK08

Axis Edge Vault

TAK

TAK

 

 

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Seria kamer AXIS M42

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 8 i 4?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami