Kamera AXIS Q1805-LE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Wydajna kamera typu „bullet” oferuje jakość obrazu 2 MP z 32-krotnym zoomem optycznym, co pozwala uzyskać doskonałe szczegóły z dowolnej odległości. Ponadto moduł przetwarzania z funkcją głębokiego uczenia zapewnia wyjątkowe możliwości analityczne oparte na głębokim uczeniu. 

 

32-krotny zoom optyczny sprawia, że kamerę AXIS Q1805-LE można zamontować znacznie dalej od sceny, zachowując przy tym wyjątkową jakość obrazu. Kamera jest wyposażona w technologię OptimizedIR, która gwarantuje ostre i wyraźne nagrania w całkowitej ciemności na odległość do 100 m (328 stóp) bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Dzięki Axis Lightfinder 2.0 kamera rejestruje obrazy o bardziej realistycznych i nasyconych kolorach oraz ostrzejsze obrazy poruszających się obiektów. Axis Forensic WDR umożliwia rejestrację obrazów wysokiej jakości, nawet jeśli scena zawiera zarówno ciemne, jak i jasne obszary. Ponadto elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) zapewnia stabilny obraz pomimo wibracji.

Łatwa w instalacji kamera jest wyposażona w złącza sieciowe IDC oraz dużą tylną obudowę, która umożliwia bezpieczne zarządzanie okablowaniem. Dzięki wyjściu PoE może zasilać inne urządzenia, takie jak głośniki i syreny stroboskopowe. Ponadto najnowocześniejsza technologia umożliwia parowanie głośników. Kamera obsługuję również technologię Axis Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264/H.265, co znacznie ogranicza wymogi odnośnie przepustowości i zasobów pamięci masowej. Odporna na uderzenia kamera zamknięta w solidnej, aluminiowej obudowie wytrzymuje temperatury w zakresie od -40°C do 60°C (-40°F do 140°F). Dodatkowo Axis Edge Vault, sprzętowa platforma cyberbezpieczeństwa, zabezpiecza urządzenie i chroni wrażliwe informacje przed nieautoryzowanym dostępem. Ponadto oferuje bezpieczne przechowywanie kluczy z certyfikatem 2. poziomu FIPS 140-2.
 

Zbudowany na bazie ARTPEC-8, AXIS Q1805-LE jest wyposażony w moduł przetwarzania z funkcją głębokiego uczenia, co zapewnia ulepszone możliwości przetwarzania. Pozwala to zbierać i analizować lokalnie na urządzeniu jeszcze więcej danych niż wcześniej. Kamera zapewnia również cenne metadane ułatwiające szybkie, łatwe i wydajne wyszukiwanie kryminalistyczne na obrazie wideo. AXIS Object Analytics umożliwia wykrywanie i klasyfikowanie poruszających się obiektów.

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

 

AXIS Q1805-LE

Maksymalna rozdzielczość wideo

1920x1080

Pole widzenia w poziomie

60 - 2.3 °

Rozmiar czujnika w megapikselach

2

Wbudowane oświetlenie w podczerwieni

TAK

Wejścia/wyjścia alarmowe

1/1

Technologia Lightfinder

Lightfinder 2.0

Szeroki zakres dynamiki

Forensic WDR

Technologia Zipstream

TAK

Zdalne ustawienie ostrości

TAK

Zdalny zoom

TAK

Elektroniczna stabilizacja obrazu

TAK

Obsługa dźwięku

TAK

 


 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera AXIS Q1805-LE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 7 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami