Kamera AXIS P1468-LE

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Nowa kamera sieciowa AXIS P1468-LE oferuje doskonałą jakość obrazu i zaawansowaną analitykę opartą na głębokim uczeniu się urządzeń lokalnych. Dzięki wbudowanym funkcjom cyber bezpieczeństwa ta wytrzymałą, gotowa do użytku na zewnątrz kamera jest idealna do różnych scenariuszy dozoru zapewniając całodobowy dozór w rozdzielczości 4K.

 

Kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od warunków oświetleniowych. Zapewnia rozdzielczość 4K przy poklatkowości do 60 kl./s. Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0 i Forensic WDR kamera pozwala na wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub niemal w ciemności. Funkcja OptimizedIR umożliwia dozór w całkowitej ciemności do 40 m bez potrzeby dodatkowego oświetlenia. Funkcja Zipstream, która obsługuje kompresję H.264 i H.265, znacząco ogranicza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.

Dzięki ochronie o klasie IP66/67, NEMA 4X i IK10  kamera jest chroniona przed kurzem, deszczem, śniegiem i uderzeniami oraz jest odporna na wiatr o prędkości do 50 m/s.

Model P1468-LE wykorzystuje nowy procesor ARTPEC-8, najnowszy Axis system-on-chip (SoC) i zawiera moduł przetwarzania danych z funkcją głębokiego uczenia (DLPU). Umożliwia to lepsze przetwarzanie, gromadzenie, przechowywanie i analizowanie jeszcze większej ilości danych niż wcześniej — na brzegu sieci. Funkcja AXIS Object Analytics oferuje detekcję i klasyfikację osób, pojazdów i typów pojazdów. Dzięki technologii edge-to-edge kamerę można podłączyć do głośnika sieciowego Axis, umożliwiając dwukierunkowy dźwięk. Ponadto kamera może być zasilana przez PoE oraz prądem stałym DC co w przypadku awarii zapewni nieprzerwaną i niezawodną prace urządzenia bez utraty danych.

Kamera AXIS P1468-LE ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie gwarantują również, że oprogramowanie sprzętowe pozostanie nienaruszone i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Opcja bezpiecznego uruchamiania gwarantuje brak oprogramowania malware nawet po wprowadzeniu ustawień fabrycznych.

 

 

Funkcja

Model kamery sieciowej

 

AXIS P1468-LE

Maksymalna rozdzielczość wideo

3840x2160

Pole widzenia w poziomie

108-49

Rozdzielczość

4K

Wbudowane oświetlenie w podczerwieni

TAK

Wejścia/wyjścia alarmowe

1/1

Technologia Lightfinder

Lightfinder 2.0

Szeroki zakres dynamiki

Forensic WDR

Technologia Zipstream

TAK

Zdalne ustawienie ostrości

TAK

Zdalny zoom

TAK

Analytics compute capability

DLPU

Axis Edge Vault

TAK

 


 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Kamera AXIS P1468-LE

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami