Oprogramowanie AXIS Camera Station

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

AXIS Camera Station to oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym i dostępem, opracowane specjalnie z myślą o różnorodnych typach instalacji. Umożliwia ono pełną kontrolę i ochronę obiektów oraz szybkie reagowanie na incydenty w takich miejscach, jak sklepy detaliczne, hotele, szkoły czy zakłady produkcyjne.

 

   Oprogramowanie AXIS Camera Station ma wiele funkcji, które dzięki intuicyjnemu interfejsowi zapewniają łatwą i przyjazną obsługę: każdy może korzystać z systemu, zajmować się incydentami i szybko eksportować materiał dowodowy w wysokiej rozdzielczości. Oprogramowanie AXIS Camera Station jest zgodne z innymi  produktami AXIS do sieciowego dozoru wizyjnego oraz ich funkcjami. Dzięki temu otrzymujemy kompleksowy, wszechstronny, bezpieczny i niezawodny system. Aby ułatwić rozpoczęcie pracy, aplikacja AXIS Camera Station jest fabrycznie instalowana w wielu sieciowych rejestratorach wideo z oferty Axis Communications.

 

  Dzięki AXIS Camera Station można nie tylko zarządzać kamerami. W oprogramowaniu można w prosty sposób dodawać dodatkowe funkcje, takie jak obsługa głośników sieciowych do komunikacji z personelem i odstraszania intruzów, wideo domofony sieciowe do identyfikacji audiowizualnej oraz zdalnej kontroli dostępu, rozwiązania nasobne dla ochroniarzy i funkcjonariuszy policji, aplikacje do analizy wideo poprawiające wydajność operatora oraz radar służący do śledzenia intruzów.

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Oprogramowanie AXIS Camera Station

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 1 i 7?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami