Telewizja przemysłowa CCTV, zdalny monitoring linii produkcyjnych


Ochrona wartościowych materiałów oraz surowców w magazynach czy zakładach produkcyjnych jest szczególnie ważnym aspektem dla firm przemysłowych. System TV IP doskonale wywiązuje się z tego zadania. Ponadto umożliwia monitorowanie procesów produkcyjnych wspomagając proces zarządzania produkcją. Tym samym profesjonalny sieciowy system TV może przyczynić się do poprawy organizacji pracy. Jest narzędziem służącym zwiększeniu ogólnej wydajności oraz poprawie funkcjonowania całego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Kamery wizyjne pozwalają na zdalną ocenę zdarzeń oraz automatycznie powiadamiają obsługę np. w przypadku przekroczenia obrzeży nadzorowanego obiektu lub wtargnięcia na obszar zastrzeżony. Obrazy video przesyłane są w wysokiej rozdzielczości HDTV gwarantując wysoki poziom szczegółowości. Mamy również do dyspozycji urządzenia z dodatkową funkcją trybu pracy w nocy a także obrazowania termowizyjnego.

Obraz z kamer dostępny jest w dowolnym miejscu w czasie rzeczywistym, system udostępnia również przekaz materiałów nagranych.

Upoważniony personel może uzyskiwać zdalny dostęp do obrazów przekazywanych na żywo za pomocą sieci, umożliwiając:

  • zdalny monitoring linii i procesów produkcyjnych,
  • natychmiastowe wykrywanie zdarzeń i szybkie reagowanie,
  • zdalne rozwiązywanie problemów i pomoc obsłudze technicznej,
  • ocenę zdarzeń bez potrzeby wkraczania w obszar działań,
  • „pełniejszy przegląd sytuacji” przy zarządzaniu liniami produkcyjnymi.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami