Rejestrator sieciowy NVR AXIS Q8108-R

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

Doskonała jakość nagrywania
Instalacja w autobusach8-kanałowy rejestrator NVR AXIS Q8108-R, zaprojektowany z myślą o zastosowaniach dla publicznych i komercyjnych środków transportu. Umożliwia ciągłe rejestrowanie obrazu w pojazdach, również w rozdzielczości HDTV z transferem pełnoklatkowym z maksymalnie 8 kamer. 8-kanałowa wersja oprogramowania zarządzającego systemami wideo AXIS Camera Station video management software jest dołączona do zestawu.

Niezawodne działanie
Produkt jest testowany zgodnie ze standardami w zakresie odporności na uderzenia i wstrząsy. Elektroniczne elementy są chronione przez wytrzymałą obudowę z aluminium, która na życzenie może zostać dostarczona z uszczelnieniem kabla, by spełnić wymogi normy IP65. Dodatkowo, produkt jest wyposażony w akumulatorowe zasilanie awaryjne, by móc kontynuować pracę w trakcie krótkich zaników zasilania oraz pozwolić na bezpieczne wyłączanie systemu. Zintegrowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe chroni przed skokami napięcia, które mogą wystąpić w układzie elektrycznym pojazdu.

Łatwa instalacja
Zintegrowany, 8-portowy przełącznik PoE stanowi proste, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie w zakresie zasilania kamer sieciowych.
AXIS Q8108-R umożliwia użycie do 2 osobnych dysków twardych, natomiast złącza SATA umożliwiają ich łatwą instalację lub wymianę w razie potrzeby.


Więcej funkcji

  • Funkcje inteligentne, takie jak wideo detekcja ruchu oraz detekcja działań sabotażowych, np. prób zablokowania kamery lub zamalowania jej farbą w sprayu
  • Zintegrowany serwer NTP dla synchronizacji czasu kamery
  • 2 szybkie porty USB umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych
  • Zaawansowane narzędzie do zarządzania rejestratorem sieciowym, umożliwiające konfigurację i aktualizację systemu


 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Rejestrator sieciowy NVR AXIS Q8108-R

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 8 i 4.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami