Rozwiązania monitoringu IP i systemów CCTV

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalne propozycje rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych branż, między innymi służby zdrowia, transportu i szkolnictwa czy przemysłu.

Poszczególne kategorie zostały stworzone po to, aby zaproponować naszym klientom taki system CCTV, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym obiekcie. Wiemy bowiem, że rozwiązania świetnie dopasowane do szkół nie sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym.

Zainstalowanie odpowiednio dobranego, nowoczesnego systemu monitoringu CCTV pozwala nie tylko na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, ale daje także możliwość zapobiegania niepożądanym lub niebezpiecznym zdarzeniom. Umożliwia m.in. kontrolę wejść do siedziby firmy, śledzenie procesów produkcyjnych, zdalną ocenę sytuacji w poszczególnych pomieszczeniach czy identyfikację uczestników zdarzenia.

Szczególną funkcję spełniają dzisiaj rozwiązania informatyczne z zakresu analizy obrazu, które potrafią zrealizować wiele skomplikowanych funkcji i pomóc w efektywnym wykorzystaniu olbrzymiej dawki informacji jaką zawierają w sobie strumienie danych z kamer. Oprogramowanie VMS (Video Management System) staje się nieodłącznym składnikiem systemów monitoringu.

Monitoring CCTV jest niezwykle pomocny w wielu sytuacjach, ale kluczem do sukcesu jego działania jest dobranie odpowiedniej technologii. Dlatego też warto zapoznać się z radami naszych fachowców, którzy przedstawiają możliwości zastosowania systemu IP w poszczególnych obiektach.

Celem DG ELPRO jest dostarczenie swoim Klientom i Partnerom takich rozwiązań technologicznych, które są niezbędne do spełnienia ich wymagań, a jednocześnie pozwolą im zoptymalizować koszty inwestycji oraz w przyszłości rozbudowywać te rozwiązania zgodnie z potrzebami rozwijającego się ich biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami