Monitoring IP i systemy CCTV

DG ELPRO to doświadczony dostawca i integrator systemów automatyki i bezpieczeństwa budynków. Ważny obszar naszej działalności to dostarczanie naszym Klientom najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu systemów telewizji dozorowej CCTV IP, na które składają się różnorodne kamery, systemy informatyczne do zarządzania i analizy obrazu VMS, elementy sieci strukturalnej dla transmisji strumieni danych oraz inne urządzenia uzupełniające.

Telewizja dozorowa

To idealne rozwiązanie dla wszystkim obiektów, w których konieczne jest zwiększenie bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu urządzeń takich jak rejestratory i kamery HD możliwe jest monitorowanie i rejestrowanie zdarzeń z odległości oraz zapisywanie ich na urządzeniach.

System CCTV

Closed Circuit TeleVision (System CCTV) oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi związane z poszczególnymi elementami systemu telewizyjnego: kamerami przemysłowymi, obiektywami, monitorami i zasilaczami, przewodami transmisyjnymi oraz innymi akcesoriami.

Gwarantujemy doradztwo, zaprojektowanie, dostawę, montaż i serwis zamówionych systemów bezpieczeństwa. Tworzymy rozwiązania dopasowane do specyfiki Państwa branży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szybki kontakt
Wypełnij formularz w celu kontaktu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub jesteś zainteresowany naszą ofertą. Prosimy zostawić wiadomość a skontaktujemy się wkrótce.

Jaka jest suma 1 i 2?

Nasi partnerzy:

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami