AXIS 291 1U

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Video Server Rack - umożliwiająca duże zagęszczenie obudowa stelażowa do pełnoklatkowych konwerterów video 

  • Szybka i profesjonalna instalacja różnych wideoenkoderów w tym samym stelażu
  • System umożliwiający rozbudowę — wymaga jedynie dodania wideoserwerów typu blade i podłączenia kabli
  • Zintegrowany zasilacz ułatwiający instalację i rozbudowę systemu
  • Duża gęstość kanałów wideo w porównaniu z rozwiązaniami autonomicznymi

 

Stelaż dla wideoserwerów typu blade

Stelaż AXIS 291 1U Video Server Rack w połączeniu z serwerami typu blade firmy Axis umożliwia migrację systemów analogowych do wydajnych rozwiązań cyfrowych opartych na sieciach IP.

 

Sprawna obsługa techniczna i łatwa wymiana modułów

Stelaż AXIS 291 1U łączy niezawodność i funkcjonalność ze wszystkimi zaletami szybkiej, elastycznej i profesjonalnej instalacji. Może pomieścić do trzech wideoserwerów typu blade, które można wymieniać i instalować bez konieczności wyłączania zasilania. Zaprojektowany jest z myślą o sprawnej obsłudze i łatwej wymianie modułów. Instalacja lub wymiana serwerów blade nie wymaga wyłączenia zasilania. Stelaż oferuje komunikację szeregową i jest wyposażony w złącza wejścia/wyjścia z tyłu każdego slota. Ma jedno gniazdo sieciowe oraz zintegrowany zasilacz, co ułatwia instalację.

 

Elastyczność

AXIS 291 1U zaprojektowano z myślą o zastosowaniach, które w przyszłości wiązałyby się z rozbudową, nie tylko przez dodanie większej liczby kanałów, ale też użycie różnych typów kamer. Jest to doskonałe rozwiązanie dla hoteli, lotnisk, stacji kolejowych i innych obiektów, gdzie istnieją już systemy kamer analogowych.

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS 291 1U

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 9 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami