AXIS M7010

Produkt archiwalny
Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 

 Ekonomiczny, 16-to kanałowy wideoenkoder wspierający standard H.264

  • Wysoka jakość wideo
  • Jednoczesna obsługa strumieni w formatach H.264 i Motion JPEG
  • Pamięć masowa typu Edge
  • Widok z 4 kamer o wysokiej rozdzielczości
  • Obsługa mechanizmu PTZ
  • Zasilanie przez sieć Ethernet

Wydajne, 16-kanałowe urządzenie

Wideoenkoder AXIS M7010 to proste w użyciu 16-kanałowe urządzenie o dobrych funkcjach obsługi obrazu wideo. Ułatwi on migrację do sieciowego systemu wideo bez wprowadzania zmian w istniejących systemach kamer.

 

Axis Surveillance Kits

Niedrogi, lecz o potężnych możliwościach

AXIS M7010 posiada pamięć masową typu Edge w postaci czterech gniazd kart pamięci MicroSDHC. Obsługuje on wszystkie rodzaje kamer analogowych, w tym stałopozycyjne i kopułkowe kamery PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie). Wideoenkoder jest wyposażony w porty RS-422 oraz RS-485 dla sterowania analogowymi kamerami PTZ.

Łatwe sterowanie joystickiem

Łatwy sposób na uzyskanie inteligentnego systemu CCTV

AXIS M7010 idealnie sprawdza się w dużych analogowych instalacjach wideo, w szczególności tam, gdzie istnieje już infrastruktura sieci IP. Jest zasilany przez sieć Ethernet przy użyciu tego samego kabla, który służy do transmisji danych, co upraszcza instalację urządzenia. W opakowaniu dostarczonym przez firmę znajduje się również zasilacz.

Mniejsze zapotrzebowanie na pasmo i pamięć

Wideoenkoder AXIS M7010 jest w stanie dostarczyć dwa jednoczesne strumienie wideo, jeden w standardzie kompresji H.264 i jeden w Motion JPEG, przy 15 klatkach na sekundę we wszystkich rozdzielczościach do D1 (720x480 w systemie NTSC, 720x576 w systemie PAL). Format kompresji wideo H.264 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pasmo i pamięć masową bez pogarszania jakości obrazu. Dzięki obsłudze formatu Motion JPEG wzrasta elastyczność urządzenia.

Więcej funkcji

  • Inteligentne funkcje, takie jak wideo detekcja ruchu oraz zabezpieczenie antysabotażowe.
  • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zarządzania przez sieć, takie jak szyfrowanie HTTPS przy zachowaniu wydajności, obsługa protokołu IPv6 oraz Jakość serwisu (QoS).
  • Otwarty interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiający integrację programową, w tym VAPIX® firmy Axis Communications.

Produkt ten zawiera oprogramowanie opracowane w ramach projektu Open SSL Project do użycia w zestawie narzędzi Open SSL Toolkit.

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS M7010

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 2?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami