AXIS P7214

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 Wszechstronny, 4-ro kanałowy wideoenkoder wspierający standard H.264

 • Transfer pełnoklatkowy we wszystkich rozdzielczościach
 • Jednoczesna obsługa strumieni w formatach H.264 i Motion JPEG
 • Pamięć masowa typu Edge
 • Widok podzielony o wysokiej rozdzielczości
 • Dźwięk dwukierunkowy
 • Obsługa mechanizmu PTZ
 • Zasilanie przez sieć Ethernet

Wysoce wydajne, 4-kanałowe urządzenie o wysokiej wydajności dźwięku

Wideoenkoder AXIS P7214 to kompaktowy i ekonomiczny, czterokanałowy enkoder o wysokiej wydajności wideo i doskonałej jakości dźwięku. Ułatwi on migrację do sieciowego systemu wideo bez zmieniania istniejących systemów kamer.

 

Axis Surveillance Kits

Wydajny i wszechstronny

AXIS P7214 obsługuje pamięć masową typu Edge poprzez gniazdo karty pamięci MicroSDHC. Obsługuje on wszystkie rodzaje kamer analogowych, w tym stałopozycyjne i kopułkowe kamery PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie). Enkoder jest wyposażony w porty RS-422 oraz RS-485 dla sterowania analogowymi kamerami PTZ. Konfigurowalne wejścia/wyjścia mogą być podłączone do zewnętrznych przekaźników i czujników aktywacji światła, otwierania/zamykania drzwi itd.

Łatwe sterowanie joystickiem

Łatwy sposób na uzyskanie inteligentnego systemu CCTV

AXIS P7214 idealnie sprawdza się w małych i średnich analogowych instalacjach wideo, w szczególności tam, gdzie istnieje już infrastruktura sieci IP. Jest zaprojektowany dla instalacji w pobliżu kamer analogowych. Enkoder jest zasilany przez sieć Ethernet przy użyciu tego samego kabla, który służy do transmisji danych, co upraszcza instalację urządzenia. W opakowaniu dostarczonym przez firmę znajduje się również zasilacz.

Mniejsze zapotrzebowanie na pasmo i pamięć

AXIS P7214 jest w stanie dostarczyć dwa jednoczesne strumienie wideo, jeden w standardzie kompresji H.264 i jeden w Motion JPEG, zapewniając przy tym pełną częstotliwość odświeżania we wszystkich rozdzielczościach do D1 (720x480 w systemie NTSC, 720x576 w systemie PAL). Format kompresji wideo H.264 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pasmo i pamięć masową bez pogarszania jakości obrazu. Dzięki obsłudze formatu Motion JPEG wzrasta elastyczność urządzenia.

Więcej funkcji

 • Transfer pełnoklatkowy we wszystkich rozdzielczościach i formatach kompresji.
 • Inteligentne funkcje wideo, takie jak wideo detekcja ruchu, zabezpieczenie antysabotażowe i audio detekcja.
 • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zarządzania przez sieć, takie jak szyfracja HTTPS przy zachowaniu wydajności, obsługa protokołu IPv6 oraz usługa Jakość serwisu (QoS)
 • Otwarty interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiający integrację programową, w tym VAPIX® firmy Axis Communications.

Produkt ten zawiera oprogramowanie opracowane w ramach projektu Open SSL Project do użycia w zestawie narzędzi Open SSL Toolkit.

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS P7214

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 4 i 3?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami