AXIS Q7404

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

 Wysoce wydajny, wszechstronny wideoenkoder z obsługą formatu H.264

  • Doskonała jakość obrazu wideo
  • Wiele strumieni w formacie H.264 na kanał
  • Transfer pełnoklatkowy we wszystkich rozdzielczościach
  • Funkcje inteligentnego wideo
  • Obsługa dwukierunkowej komunikacji audio w jednym kanale

Wysoce wydajne, 4-kanałowe urządzenie

Wideoenkoder AXIS Q7404 to wysoce wydajne, 4-kanałowe urządzenie umożliwiające jednoczesną integrację czterech analogowych kamer z systemem nadzoru opartego na protokole IP. Wideoenkoder AXIS Q7404 zapewnia doskonałej jakości obraz wideo i znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na pasmo i pamięć masową dzięki obsłudze formatu H.264.

Mniejsze zapotrzebowanie na pasmo i pamięć

Wideoenkoder AXIS Q7404 obsługuje bardzo wydajny format kompresji wideo H.264, który znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pasmo i pamięć masową bez pogarszania jakości obrazu. Elastyczność wzrasta dodatkowo dzięki obsłudze formatu Motion JPEG.

Transfer pełnoklatkowy we wszystkich rozdzielczościach

Wideoenkoder AXIS Q7404 obsługuje jednoczesne przesyłanie wielu strumieni z każdego kanału wideo w trybie pełnoklatkowym we wszystkich rozdzielczościach do D1 (720x480 w systemie NTSC, 720x576 w systemie PAL). Strumienie wideo mogą mieć ustawione różne formaty kompresji, rozdzielczości i częstotliwości klatek zależnie od potrzeb.

Obsługa szerokiej gamy analogowych kamer PTZ

Łatwe sterowanie joystickiem

Wszystkie wideoenkodery firmy Axis można podłączyć do analogowych kamer z funkią obrotu/pochylenia/zbliżenia (PTZ), co umożliwia łatwe sterowanie kamerami PTZ przez sieć IP. Dzięki otwartej polityce urządzenia firmy Axis zawierają sterowniki dla ponad 25 analogowych kamer, co gwarantuje prostą i szybką integrację większości analogowych kamer PTZ dostępnych na rynku, w tym produktów firm: American Dynamics, Bosch, Canon, Panasonic, Pelco, Philips, Samsung, Sensormatic oraz Sony. Możliwe jest sterowanie szeregowo połączonymi kamerami za pomocą jednego portu szeregowy RS-485/RS-422, o ile korzystają z tego samego protokołu.

Więcej funkcji

  • Funkcje inteligentne, takie jak udoskonalona wideo detekcja ruchu, zabezpieczenie antysabotażowe i audio detekcja.
  • Dwa konfigurowalne wejścia/wyjścia na kanał umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki i przekaźniki umożliwiające systemowi otrzymywanie i reagowanie na alarmy.
  • Otwarty interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiający integrację programową, w tym VAPIX® firmy Axis Communications.

Produkt zawiera oprogramowanie opracowane w ramach Open SSL Project do użycia w zestawie narzędzi Open SSL Toolkit.

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Q7404

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 6 i 2?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami