AXIS Q7900

Produkt archiwalny
Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Producent: AXIS

 

Obudowa stelażowa AXIS Q7900 do wymagających systemów nadzorów video 

 

  • Przegrody dla 14 wideoserwerów typu blade z możliwością instalowania bez konieczności wyłączania zasilania
  • Cztery porty Gigabit Ethernet
  • Zasilacze zapasowe
  • Kasety wentylatorów z możliwością instalacji bez konieczności wyłączania zasilania

Idealne rozwiązanie dla dużych, profesjonalnych instalacji

Obudowa stelażowa AXIS Q7900 to 19-calowa obudowa 4U umożliwiająca pomieszczenie do 14 wideoenkoderów typu blade, które można instalować bez konieczności wyłączania zasilania.  Ta obudowa stelażowa to jedno z rozwiązań o największym zagęszczeniu w branży, umożliwia bowiem zintegrowanie do 84 kamer analogowych z systemem nadzoru opartego na protokole IP. Idealnie nadaje się do profesjonalnych instalacji wymagających wyjątkowego stopnia wydajności i niezawodności, a także prostoty instalacji i konserwacji.

Skalowalność

Obudowa AXIS Q7900 oferuje elastyczność i umożliwia rozbudowanie systemu nadzoru wideo w przyszłości. W przypadku wyposażenia jej w maksymalną liczbę wideoenkoderów AXIS Q7406 Video Encoder Blade możliwa jest obsługa 84 kamer analogowych. Dzięki czterem portom Gigabit Ethernet obudowa może przesyłać wiele strumieni wideo z każdego z 84 kanałów.

Niezawodność

Produkty nowej generacji firmy Axis

Obudowa AXIS Q7900 jest bardzo niezawodna. Ma dwa zasilacze zapasowe; jeśli istnieje potrzeba wymiany jednego z zasilaczy, proces taki odbywa się bez zatrzymania pracy. Obudowa stelażowa AXIS Q7900 jest wyposażona w kasety wentylatorów z możliwością instalacji bez konieczności wyłączania zasilania.

Urządzenie obsługuje funkcje sterowania PTZ (w tym sterowanie kopułkami PTZ) za pomocą sześciu złączy RS-485 znajdujących się z tyłu każdej przegrody. Każda przegroda ma także 12 złączy wejść/wyjść umożliwiających podłączenie urządzeń zewnętrznych, dzięki którym mogą być uruchamiane alarmy, a także możliwe jest sterowanie np. drzwiami lub oświetleniem w wyniku odpowiedzi na dane zdarzenie.

 

 

 

 

COMPANIONAXIS P33MILESTON

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Q7900

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 2 i 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami