Seria Przycisków Busch-priOn

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon
Krótki opis:

Dowolnie programowalny kolorowy wyświetlacz KNX 3.5" TFT z elementem obsługowym z pokrętłem. Do wbudowania w podstawowy nośnik 2-krotny i 3 krotny.

Producent: ABB

Za pomocą urządzenia Busch-prOn® można sterować i nadzorować całe pomieszczenie. Światło, sceny, funkcje czasowe, sterowanie żaluzjami, sterowanie ogrzewaniem - wszystkimi funkcjami steruje się intuicyjnie przy użyciu pokrętła. Wyświetlacz TFT o przekątnej 8,89 cm (3,5”) w przejrzysty sposób pokazuje wszystkie informacje. Busch-priOn® ma niczym nieograniczoną budowę modułową. Za pomocą przełączników można wywołać dowolnie zaprogramowane funkcje, takie jak sceny świetlne, funkcje żaluzji lub określone lampy. Busch-priOn® dopasowuje się idealnie do wszystkich potrzeb każdego klienta. Do wyboru są 4 wysokogatunkowe waranty wzornictwa: szkło czarne, szkło białe, tworzywo sztuczne białe z połyskiem i stal szlachetna z powłoką chroniącą przed odciskami palców.

Poniżej zdjęcia wybranych wersji serii przycisków Busch-priOn:

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Seria Przycisków Busch-priOn

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 2 plus 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami