Sterowanie w biurze ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami

Nowoczesne biuro powinno być komfortowe i wygodne dla użytkowników. Idealnie by było oszczędne ale również eleganckie. Wszystkie te cele pozwoli zrealizować system inteligentnego budynku KNX. Kontrahent podczas wizyt zobaczy, że Twoja firma jest konkretna, profesjonalna i nieustannie się rozwija.

Będziesz mógł zapomnieć o skomplikowanym zarządzaniu poszczególnymi instalacjami. Obsługa inteligentnego systemu jest prosta i nie wymaga wysiłku. Będziesz miał możliwość zarządzania zdalnego i lokalnego, automatycznego i ręcznego.
KNX pozwoli Ci płacić mniej za zużycie energii, poprzez pilnowanie, aby światło nie świeciło się niepotrzebnie w toaletach czy na ciągach komunikacyjnych.

Będzie czuwał, by ogrzewanie i klimatyzacja nie były włączone równocześnie w tym samym pomieszczeniu, a w przypadku otwarcia okna będzie pamiętać aby odłączyć instalację.

Temperatura regulowana będzie automatycznie w zależności od temperatury otoczenia, a rolety w oknach dopasują się do oświetlenia zewnętrznego.
Sala konferencyjna wyposażona w system składający się z dużej rozdzielczości ekranu i rzutnika, oraz wysokiej jakości urządzeń nagłaśniających, pozwoli na profesjonalne prowadzenie spotkań i konferencji.

System inteligentnego budynku pozwoli zarządzać wszystkimi funkcjami (ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, ekranem i nagłośnieniem) za pomocą jednego urządzenia sterującego (np. smartfona). Nad bezpieczeństwem czuwać będzie system alarmowy reagujący na zagrożenia takie jak włamanie, pożar, czy zalanie.

 

Zapraszamy do naszego Salonu Zabezpieczeń w Krakowie przy ul. Bonarka 21 na prezentację

systemu sterującego Inteligentnym Budynkiem.

 

 

zdalne sterowanieNasze realizacjeZdalne sterowanie

 

 

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami