Koncepcje

Inteligentne instalacje to system , który w sposób automatyczny zarządza Twoim domem integruje, ułatwia i przede wszystkim uprzyjemnia korzystanie z urządzeń elektrycznych. W sposób samodzielny pozwoli Ci zarządzać wieloma funkcjami.  Nie musisz być w domu żeby mieć wpływ na atmosferę i bezpieczeństwo domu oraz jego domowników.

Gdy wchodzisz do Twojego domu – włącza się Twoja ulubiona muzyka, film czy program telewizyjny. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacja zmieniają swoją temperaturę na taką, aby zapewnić Ci optymalny komfort. Oświetlenie zapala się i tworzy klimat bezpieczeństwa i spokoju. Rolety zasuwają się, a wszystko to po to abyś czuł się dobrze.

Gdy wychodzisz ze swojego domu – rolety zasuwają się, temperatura obniża się nie przynosząc strat energetycznych, dopływ zasilania do sprzętów zostaje odcięty na wypadek awarii, włącza się zabezpieczenie alarmowe i przeciwdymowe.

Gdy potrzebujesz odpowiedniego klimatu – możesz zaprogramować system w taki sposób, że po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku dom zmienia nastrój na dowolne wydarzenie np. „kolacja”, „impreza”, czy czytanie.

Dzięki systemowi wszystkie urządzenia współpracują ze sobą a Ty cieszysz się lepszym życiem.

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami