O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą istniejącą na rynku od ponad dwudziestu lat. Świadczymy usługi z zakresu kompleksowych instalacji słaboprądowych (automatyka budynku, systemy bezpieczeństwa budynku, okablowanie strukturalne, systemy audio video itp.). Zakres naszych usług obejmuje projektowanie, dostawę urządzeń, wykonanie instalacji „pod klucz”, a także serwis.

Specjalizujemy się w wymienionych instalacjach, dzięki czemu mają Państwo pewność naszej wyjątkowej znajomości tematyki, czego najlepszą wizytówką są projekty, w realizacji których braliśmy udział oraz liczne nagrody i certyfikaty, jakie udało się nam zgromadzić.
Jeden z głównych produktów, jakie chcemy Państwu zaproponować to instalacje elektryczne wykonane w standardzie systemu automatyki Inteligentnego budynku KNX. Rozwiązanie to znalazło wielu Klientów na świecie i w Polsce. Doskonale sprawdza się zarówno w domach prywatnych, jak i biurach, uczelniach, przestrzeniach użyteczności publicznej czy obiektach przemysłowych.

Standard KNX stał się podstawowym standardem „inteligentnych instalacji” w Europie, gwarantującym szeroki asortyment współpracujących ze sobą produktów oraz ich wysoką jakość.

Statuts „partnera KNX” jakim może pochwalić się firma DG ELPRO potwierdza osiągnięty przez nas wysoki poziom wiedzy i doświadczenia z zakresu „automatyki inteligentnego budynku”. W naszej firmie do Państwa dyspozycji stawiamy wysoko wykwalifikowany zespół pracowników – inżynierów i instalatorów – którzy z pewnością wywiążą się z zadań, jakie Państwo przed nimi postawicie.

Naszą ofertę KNX kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak odbiorców instytucjonalnych, firm komercyjnych, Architektów, Deweloperów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą do siedziby naszej firmy, gdzie możecie się Państwo zapoznać z działającym systemem automatyki KNX.

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami