Zdalne sterowanie sprzętem w rezydencji

Luksusowy oraz inteligentny dom marzeń – przestaje być tylko marzeniem - jest w Twoim zasięgu, dzięki technologii automatyki budynku KNX. Nieruchomość z inteligentną instalacją zyskuje nie tylko nowoczesne oraz wygodne funkcjonalności, ale też elegancki i luksusowy wygląd.
Dom automatycznie może dostosować się do warunków pogodowych panujących na zewnątrz - otwierać, bądź zamykać okna, regulować klimatyzację, nawilżać, bądź osuszać powietrze.

Możliwe jest zaprogramowanie kilku scenariuszy, dzięki czemu po naciśnięciu jednego przycisku, dom płynnie zmienia ustawienia.
Wyobraź sobie, że po powrocie do domu z pracy dom wita Cię Twoją ulubioną muzyką, a temperatura w pomieszczeniach dopasowywuje się do Twoich potrzeb. Inteligentny budynek wyręczy Cię nawet w zamawianiu produktów których brakuje w Twojej lodówce.
Dzięki technologii KNX możesz również stworzyć w swoim domu profesjonalną salę kinową. Po uruchomieniu wcześniej zdefiniowanej sceny światło w pokoju kinowym zgaśnie, z sufitu zostanie wysunięty projektor i ekran. Odpowiednie nagłośnienie sprawi, że poczujesz się jakby akcja filmu rozgrywała się dookoła Ciebie.

Kolejną rzeczą z której może wyręczyć Cię system KNX w zimie to odladzanie - stacja pogodowa uruchomi instalacje przeciwoblodzeniową podjazdu, rynien i tarasu. W lecie nie musisz pamiętać o podlewanie ogródka - sensor klimatyczny w połączeniu z czujką wilgotności będzie sterować zraszaczami ogrodowymi utrzymując glebę w optymalnym stanie. Dodatkowo będzie nad tym czuwać sterowanie zegarem z zaprogramowanym przez nas harmonogramem podlewania.

Z nami Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

 

Zapraszamy do naszego Salonu Zabezpieczeń w Krakowie przy ul. Bonarka 21 na prezentację

systemu sterującego Inteligentnym Budynkiem.

audio-wideoNasze realizacjeZdalne sterowanie

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami