Inteligentne budynki - zdalne sterowanie

DG ELPRO istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług z zakresu instalacji słaboprądowych m.in. do zdalnego sterowania domem. Oferujemy doradztwo, projektowanie i sprzedaż instalacji automatyki budynku, systemów bezpieczeństwa, okablowania strukturalnego, systemów audio video i wielu innych.

Proponujemy instalacje elektryczne wykonane w standardzie systemu automatyki inteligentnego budynku KNX. To instalacje nowej generacji, umożliwiające wspólną komunikację pomiędzy wszystkimi odbiornikami energii elektrycznej w budynku, w tym zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem itp. W zakresie naszych usług mieści się także wykonawstwo instalacji „pod klucz”, a także ich bieżące serwisowanie.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem

Możliwość indywidualnego nastawienia temperatury w różnych pomieszczeniach, obniżanie temperatury w nocy czy zaprogramowane wietrzenie mieszkania przed powrotem z pracy – zdalne sterowanie ogrzewaniem to oszczędność pieniędzy, czasu i przede wszystkim nieoceniony komfort. Wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie mobilne, by można było regulować pracę systemu grzewczego z dowolnego miejsca.

Sterowanie światłem

Na podobnej zasadzie działa zdalne sterowanie światłem. Każdy z nas zna sytuację, w której w nocy musimy wychodzić z łóżka tylko po to, by zgasić światło lub gdy intensywność światła jest nieodpowiednia do sytuacji. Dzięki urządzeniom oferowanym przez DG ELPRO można to zmienić – za pomocą jednego urządzenia zmienisz intensywność oświetlenia, strumień światła oraz położenie rolet.

Szybki kontakt
Wypełnij formularz w celu kontaktu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub jesteś zainteresowany naszą ofertą. Prosimy zostawić wiadomość a skontaktujemy się wkrótce.

Jaka jest suma 6 i 4?

Nasi partnerzy:

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami