Sterowanie urządzeniami w domu i sprzętem AGD

Dzięki systemowi KNX mamy możliwość programowania wszystkich urządzeń i sprzętów AGD w naszych domach. I tak nasze lodówki, kuchenki elektryczne, pralki, zmywarki, podgrzewacze wody itp. możemy ustawić i cieszyć się większą ilością czasu dla siebie.

Twoja kuchenka elektryczna może zostać zaprogramowana w taki sposób, aby wykonywać daną czynność o określonej godzinie. Nie musimy już kontrować czasu pracy urządzeń – panel sterowania będzie nas informować np. o tym ile jeszcze mamy czasu wolnego do zakończenia danego programu.
Ponadto mamy możliwość obniżenia temperatury w zamrażarce (w specjalnej strefie) przebywając w pracy, aby a po powrocie do domu przygotować obiad ze świeżych produktów. Wszystkie funkcje dostępne za pomocą sterowania zdalnego i z możliwością poglądu z panelu sterującego lub komputera.
Ponadto wszystkie urządzenia, jeśli zaistnieje jakakolwiek awaria, od razu wysyłają informację na panel sterujący i mamy możliwość odpowiedniej reakcji.

 

 

Zapraszamy do naszego Salonu Zabezpieczeń w Krakowie przy ul. Bonarka 21 na prezentację systemu sterującego Inteligentnym Budynkiem. 

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami