Zdalne sterowanie w domu i firmie - instalacja, urządzenia

Inteligentny dom to taki, który potrafi samodzielnie myśleć, a my czujemy się w nim bezpiecznie i komfortowo. Aby osiągnąć taki poziom mieszkania, a także aby dom służył nam swoją funkcjonalnością i wygodą proponujemy optymalne rozwiązanie w tym zakresie. Jest to rozwiązane, które sprawia, że nie będą się Państwo czuli przeciążeni potrzebą obsługi urządzeń. Ponadto jest to rozwiązanie systemowe polegające na zdalnym sterowaniu urządzeniami oraz instalacjami, które znajdują się w naszym domu. Zyskujemy dzięki niemu wygodę obsługi wszystkich urządzeń i instalacji.

Do dyspozycji mamy wiele narzędzi zdalnego sterowania. Wszystko zależy tylko od naszej pomysłowości i potrzeby. I tak przebywając w domu mamy do dyspozycji designerskie panele sterujące, bądź pilota, którym możemy zarówno obsługiwać telewizor, jak i wszystkie funkcje inteligentnego budynku. Nie musimy wychodzić do drugiego pokoju, czy bez końca krążyć tam i z powrotem, aby sprawdzić czy wszystko jest zamknięte czy wyłączone. Za pomocą jednego urządzenia wszystkie te rzeczy możemy skontrolować, a domownicy mogą czuć się spokojnie. Wyjeżdżając natomiast na wakacje mamy do dyspozycji urządzenia Apple, smartfona czy komputer, przy pomocy których możemy kontrolować nasz dom przez Internet.

Zapraszamy do naszego Salonu Zabezpieczeń w Krakowie przy ul. Bonarka 21 na prezentację systemu sterującego Inteligentnym Budynkiem.

 

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami