Promocyjne ceny na urządzenia ESSER

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty promocyjnej obejmującej system sygnalizacji pożaru ESSER. DG ELPRO jako długoletni partner spełniający standardy i wymagania firmy Honeywell gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi i konkurencyjne ceny.  

Oferta promocyjna na urządzenia AXIS

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty promocyjnej obejmującej inteligentne urządzenia firmy AXIS Communications - światowego lidera technologii CCTV IP. Dołożymy wszelkich starań, aby doradzić Państwu w doborze i konfiguracji zakupionych u nas urządzeń oraz pełnych systemów.  

DG ELPRO laureatem nagrody im. Teodora Baranowskiego dla innowacyjnych firm

Podczas tegorocznego Święta Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie wręczono m.in. Honorowe Dyplomy im. Teodora Baranowskiego, przyznawane od 2006 roku firmom, które w sposób szczególny wyróżniają się na polu wdrażania i stosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W tym roku to zaszczytne wyróżnienie otrzymała spółka DG ELPRO.

Modernizacja systemu BMS w Centrach Handlowych

DG Elpro zmodernizowało instalacje BMS w dwóch galeriach handlowych: Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej oraz Galerii Korona Kielce. Zmiany w systemie automatyki – nowe oprogramowania – pozwalają lepiej zarządzać tak dużymi obiektami, optymalizując np. zużycie energii elektrycznej.

REKOMENDACJA Polskiej Izby Systemów Alarmowych

Z dużą satysfakcją informujemy, że Zarząd Polskiej Izby Systemów Alarmowych w dniu 14.08.2019r. podjął uchwałę o udzieleniu naszej firmie „DG ELPRO Sp.j.” Rekomendacji Technicznej I stopnia w zakresie instalowania i konserwacji systemów zabezpieczeń technicznych oraz Rekomendacji Technicznej II stopnia w zakresie projektowania systemów...

PROMOCJA kamer AXIS - atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny kamer AXIS zapraszamy do DG ELPRO PROMOCJA obowiązuje na wybrane modele kamer: AXIS P1365 MK II AXIS P1365-E Mk II AXIS P1367 AXIS P1367- E  AXIS M1125  AXIS M1125-E AXIS M5525-E PTZ AXIS P1435-LE  AXIS M3045-V  AXIS M2025-LE  

Integracja systemów bezpieczeństwa w oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie

Firma DG ELPRO może pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu SMS właśnie w Muzeum Narodowym w Krakowie. Wdrożone przez naszych inżynierów rozwiązanie działa w oparciu o licencjonowane oprogramowanie klasy SMS, które cechuje możliwość integracji z wieloma rodzajami systemów bezpieczeństwa zlokalizowanymi w różnych obiektach. 

AXIS P1375-E Network Camera

Firma Axis Communications po raz kolejny wprowadziła nowość na rynek elektroniczny, którą jest kamera Axis P1375-E. Została ona zaprojektowana według najnowszej technologii zapewniając, tym samym doskonałą jakość obrazu wideo.  

Nowość – Rejestrator Axis Camera Station S11

Firma Axis Communiactions wprowadziła na rynek serie rejestratorów AXIS Camera Station S11 służących do nagrywania w wysokiej rozdzielczości danych z opcją ich przechowywania.  

Kamery Axis w hotelu Aquarion w Zakopanem

Już blisko rok mija od oficjalnego otwarcia 4-gwiazdkowego hotelu AQUARION w Zakopanem, gdzie DG Elpro wykonało kompleksowe systemy bezpieczeństwa oraz automatykę BMS. Aby goście hotelu mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo Inwestor zdecydował się na kamery firmy AXIS. Seria M idealnie wpisuje się w aranżację hotelu.

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami