Gala otwarcia sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie

Na zaproszenie Pani Agnieszki Kawa – Dyrektor Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie przedstawiciel naszej spółki Krzysztof Durlak wziął udział w koncercie galowym otwierającym nową salę widowiskową. Pani Dyrektor wręczyła DG ELPRO Sp.j. podziękowania za pracę przy modernizacji sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce.

Nowa kamera AXIS z grupy kamer wieloprzetwornikowych

AXIS P3717-PLE to kompaktowa, 8-mio megapikselowa kamera, wyposażona w 4 wieloogniskowe głowice z obiektywami o zmiennej ogniskowej, które możemy elastycznie pozycjonować zarówno w pionie jak i poziomie. Zapewnia nam to widok 360⁰ przy wykorzystaniu tylko 1 adresu IP.

Spotkanie Axis Partners' Day

Spółka DG ELPRO jako czołowy partner firmy Axis Communications w regionie Europy środkowo-wschodniej, została zaproszona do udziału w corocznym spotkaniu Axis Partners' Day 2018. Na konferencji przedstawiono najnowsze produkty firmy AXIS oraz trendy rozwoju rynku w zakresie cyfrowych systemów telewizji dozorowej.

DG ELPRO zatrudni Inżyniera projektu

Firma „DG ELPRO” specjalizuje się w realizacji prac z zakresu systemów automatyki i bezpieczeństwa obiektów. Poszukujemy kandydatów / absolwentów na stanowisko: Inżyniera projektu  

Kamera IP AXIS Q6155-E

Idealna kamera do systemów monitoringu miejskiego, nadzoru infrastruktury krytycznej, transportu, instalacji przemysłowych oraz obiektów administracji państwowej i użyteczności publicznej. Elegancki wygląd, kompaktowa wielkość oraz możliwość przemalowania obudowy pozwala na łatwe wkomponowanie kamery w dowolne otoczenie.

Spotkanie Gold Partnerów AXIS - Portugalia 2018

Miło nam poinformować, iż w sierpniu br. odbyło się kolejne spotkanie Złotych Partnerów firmy AXIS.  Czołowi  Partnerzy AXIS Communications, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w sprzedaży w minionym roku zostali zaproszeni na wyprawę do Portugalii.  

RODO - informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Zmiany wynikające z wejścia w życie od dnia 25.05.2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Nowe kamery sieciowe AXIS serii P14

Firma Axis Communications rozszerzyła  ofertę kamer sieciowych o dwa nowe modele serii P14. Są to kompaktowe kamery sieciowe typu „ bullet”  AXIS P1447-LE oraz P1448-LE. Kamery nadają się do całodobowego dozoru wizyjnego odsłoniętych miejsc, takich jak parkingi i stacje benzynowe, a także do ogólnego dozoru wewnętrznego,

Kamery AXIS z technologią Lightfinder

Kamery AXIS wykorzystujące technologię Lightfinder odznaczają się wyjątkową światłoczułością. Generują kolorowy obraz przy bardzo niskim natężeniu oświetlenia. Dzięki wysokiej jakości przetwornika kamery zapewniają redukcję szumów skuteczniejszą niż w wypadku innych dostępnych na rynku kamer. Efektem tego jest wysoka jakość obrazu.  

Hotel Foluszowy Potok w Zakopanem

W ramach modernizacji hotelu DG Elpro wykonuje system automatyki sterowania BMS, w tym integrację zamków hotelowych w 36 pokojach hotelowych. Dla gości, którzy cenili Foluszowy Potok za niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, już niedługo pobyt będzie możliwy w bardziej komfortowych warunkach uwzględniających światowe standardy. Jest to drugi hotel...

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami