Testy kamery termowizyjnej Axis Q1941-E Thermal Camera

Przedstawiamy Państwu film z  testów z zastosowaniem kamery termowizyjnej firmy AXIS u jednego z naszych stałych klientów. Testy przeprowadzono na kamerze termowizyjnej Axis Q1941-E Thermal Camera.  

Zastosowanie kamer wieloprzetwornikowych AXIS P3707-PE i AXIS P3717-PLE

Polecamy Państwu obejrzenie krótkich filmów, przedstawiających budowę, działanie oraz instalację kamer wieloprzetwornikowych AXIS P3707-PE i AXIS P3717-PLE.

Nowe centrum monitoringu dla miasta Krakowa

Po raz kolejny, spółka „DG ELPRO” podjęła się realizacji zaawansowanego technologicznie projektu z zakresu elektronicznych systemów ochrony mienia. W ramach przetargu organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa, złożyliśmy najkorzystniejszą ofertę i pozyskaliśmy zamówienie na „Rozbudowę systemu monitoringu wizyjnego Krakowa”.

Gala otwarcia sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie

Na zaproszenie Pani Agnieszki Kawa – Dyrektor Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie przedstawiciel naszej spółki Krzysztof Durlak wziął udział w koncercie galowym otwierającym nową salę widowiskową. Pani Dyrektor wręczyła DG ELPRO Sp.j. podziękowania za pracę przy modernizacji sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce.

Nowa kamera AXIS z grupy kamer wieloprzetwornikowych

AXIS P3717-PLE to kompaktowa, 8-mio megapikselowa kamera, wyposażona w 4 wieloogniskowe głowice z obiektywami o zmiennej ogniskowej, które możemy elastycznie pozycjonować zarówno w pionie jak i poziomie. Zapewnia nam to widok 360⁰ przy wykorzystaniu tylko 1 adresu IP.

Spotkanie Axis Partners' Day

Spółka DG ELPRO jako czołowy partner firmy Axis Communications w regionie Europy środkowo-wschodniej, została zaproszona do udziału w corocznym spotkaniu Axis Partners' Day 2018. Na konferencji przedstawiono najnowsze produkty firmy AXIS oraz trendy rozwoju rynku w zakresie cyfrowych systemów telewizji dozorowej.

DG ELPRO zatrudni Inżyniera projektu

Firma „DG ELPRO” specjalizuje się w realizacji prac z zakresu systemów automatyki i bezpieczeństwa obiektów. Poszukujemy kandydatów / absolwentów na stanowisko: Inżyniera projektu  

Kamera IP AXIS Q6155-E

Idealna kamera do systemów monitoringu miejskiego, nadzoru infrastruktury krytycznej, transportu, instalacji przemysłowych oraz obiektów administracji państwowej i użyteczności publicznej. Elegancki wygląd, kompaktowa wielkość oraz możliwość przemalowania obudowy pozwala na łatwe wkomponowanie kamery w dowolne otoczenie.

Spotkanie Gold Partnerów AXIS - Portugalia 2018

Miło nam poinformować, iż w sierpniu br. odbyło się kolejne spotkanie Złotych Partnerów firmy AXIS.  Czołowi  Partnerzy AXIS Communications, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w sprzedaży w minionym roku zostali zaproszeni na wyprawę do Portugalii.  

RODO - informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Zmiany wynikające z wejścia w życie od dnia 25.05.2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami