Grudniowa promocja na urządzenia ESSER

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty promocyjnej obejmującej urządzenia systemów bezpieczeństwa marki ESSER.Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje!

Grudniowa oferta promocyjna na urządzenia AXIS

DG ELPRO jako Solution GOLD Partner Axis gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z nowej Mikołajkowej oferty promocyjnej obejmującej inteligentne urządzenia firmy AXIS Communications - światowego lidera technologii CCTV IP. Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje!  

Optymalne dopasowanie głośności dzięki AXIS C8310 Volume Controller

To łatwe w użyciu urządzenie audio umożliwia regulację głośności i wybór spośród maksymalnie trzech wstępnie skonfigurowanych źródeł dźwięku, w zależności od potrzeb — a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.  

AXIS D1110 Video Decoder 4K

Urządzenia Axis uzupełniają systemy sieciowe i dodają do niego nowe funkcje. Od dekoderów po switche sieciowe – idealnie pasują do produktów do dozoru wizyjnego firmy Axis i zapewniają swobodę tworzenia idealnych rozwiązań.

Promocyjna oferta listopadowa na urządzenia AXIS

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty promocyjnej obejmującej inteligentne urządzenia firmy AXIS Communications - światowego lidera technologii CCTV IP.  

Listopadowa promocja na urządzenia ESSER

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty promocyjnej obejmującej urządzenia systemów bezpieczeństwa marki ESSER.

AXIS P3905-R Mk II Network Camera

Axis Communications wprowadziło na rynek odporną na wstrząsy i drgania kamerę kopułkową AXIS P3905-R Mk II zaprojektowaną specjalnie do celów dozoru pokładowego.  

Październikowa oferta promocyjna za urządzenia ESSER

Zapraszamy do skorzystania z październikowej oferty promocyjnej obejmującej urządzenia systemów bezpieczeństwa marki ESSER. Jesteśmy doświadczonym Integratorem systemów automatyki i bezpieczeństwa budynków. Gwarantujemy naszym Klientom dobór odpowiedniego sprzętu, pomoc techniczną oraz konfigurację zakupionych urządzeń.  

Specjalna oferta promocyjna na urządzenia AXIS

Jesteśmy doświadczonym Integratorem systemów automatyki i  bezpieczeństwa budynków.Gwarantujemy naszym Klientom dobór odpowiedniego sprzętu, pomoc techniczną oraz konfigurację zakupionych urządzeń. Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje!

Wysokowydajna, wieloprzetwornikowa, ekonomiczna kamera AXIS P3827-PVE

Prezentujemy Państwu wysokowydajną kamerę AXIS P3827-PVE, która zapewnia korzyści płynące z zastosowania czterech kamer w cenie jednej.

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami